Rõõmusõnum fännidele! Ewert Sundja on tagasi soolomaterjaliga ja avaldas kaks uut lugu

Ewert Sundja
Ewert Sundja

Muusik Ewert Sundja avaldas täna oma uue loo “Sing of Me”. Ewerti kirjutatud loost lõi oma interpretatsiooni ka Soome produtsent niinja (Sami Tamminen).

“Kui ma selle loo avaldamisest hakkasin mõtlema, siis teadsin, et soovin teha midagi teistmoodi – muuhulgas avada ja üllatada protsessi käigus ka iseennast”, selgitab Ewert kahe erineva versiooni sünnilugu.

“Hoolimata sellest, et mõlema loo meloodia ja sõnad on samad, on Sami versioon justkui rohkem julgustavam, positiivsem ning koostöös Sander Möldriga sündinud versioon pigem melanhoolsem, nukram, aga samas ka rohkem minulik. Mulle meeldib, kuidas me suutsime ühe loo kontekstis luua nii erinevad varjundid. Ilmselt keegi ei ootaks aastal 2022 Ewert Sundjalt ühte korralikku tümakat, aga näed – siin see on.”, muheleb Ewert.

Ta lisab: “Eks me tihtipeale võitleme ka mingite eelarvamustega – paigutame lugusid erinevatesse kategooriatesse. Täna laulavad Korni mehed sotsiaalmeedias Backstreet Boysi lugusid ja Miley Cyrus kaverdab Blondiet – mingis mõttes teatud piirid kaovad. Mul on heameel, et suutsime ühest loost välja tuua nii suvise bängeri kui ka intiimse ja hümniliku, siira pala.”

Rääkides loo mõttes, võtab Ewert selle kokku järgnevalt: ”Kui paljud laulud oleks nagu kirjutatud kellelegi teisele, kirjeldades nende ilu ja headust, armastust ja igatsust nende vastu, siis antud laul on kirjutatud mulle. Laula minust. Laula mu vigadest ja ebaõnnestumistest. Laula headest ja halbadest päevadest. Laula minust, sellisena nagu ma olen. Ja selle lihtsa sõnumiga saavad tegelikult vist paljud meist suhestuda. Ühiskonnas kus väline sära ja näiline edu on justkui õnne pant, lasta lahti kõigi teiste ootustest ja lootustest. Olla mina ise. Olla armastatud, mitte fassaadina, vaid iseendana.”

Kommentaarid puuduvad