Muusika

toob sinuni STAR FM EESTI

reketi ja Inese ühiskontserdi järgmine üllatusesineja on paljastatud!

Reket ja Liis
Foto: Pressimaterjal

Juba sel reedel, 14. oktoobril astub reket üles kontsertpaigas Vaba Lava. Tegemist on reketi kaua oodatud soolotuuriga, mille fookus saab olema peamiselt kevadel ilmunud albumil “Palun Puhka”. Kontserdil lööb erikülalisena kaasa ka Ines koos bändiga. Piletid on saadaval Piletilevis

Kui alles möödunud nädalal kuulutati välja kontserdi esimene üllatuskülaline, kelleks on poistebänd pitsa, siis nüüd on kindel, et kontserdil astub üles ka palavalt armastatud Liis Lemsalu. reket ja Liis on varemgi lavalaudu jaganud ning 2020. aastal valmis neil ühislugu nimega “Magad vä?”. (Manusega kaasa pandud pilt on tehtud aastal 2015, mil toimus Liis Lemsalu loo “Breaking the Rules” videovõte).

Artist reket lubab, et õhtu saab olema midagi erakordset: „Suur töö on tehtud ja käes on aeg kuuendat albumit ka Tallinnas esitleda. Nagu album, tuleb ka käesolev kontsert-show õige teistsugune,” vihjab reket. Sündmuse jaoks loodud visuaalid loovad enneolematu meeleolu. 

Õhtu erikülaline on Ines. Lisaks Inesele on veel bändis klahvpillidel on Siim Mäesalu, kitarril Raul Ojamaa, basskitarril Viljar Norman ning trummidel Kaspar Kalluste. Kontserdil tuleb esitlusele mitmeid bändi tuntumaid hitte, mille saatel on nii mõnigi oma lapsepõlve veetnud – nende seas näiteks:  “15 Magamata Ööd”, “Põlen Sinu Ees”, “Kus Kulgeb Kuu” ning palju teisigi 17. tegutsemisaasta jooksul valminud laulukesi. Lisaks sellele võib kontserdil reketilt ja Ineselt oodata ka ühislugu. 

Piletid on saadaval Piletilevis. Osta pilet eelmüügist!

Rohkem infot sündmuste kohta leiab Facebookist!

Uksed avatakse kell 18:00. Kontsert algab kell 19:30.

Kommentaarid puuduvad

Muusika

toob sinuni STAR FM EESTI