Muusika

toob sinuni STAR FM EESTI

Räpimaailma tõusev staar KiROT: koroona röövis osa karjäärist, mida tahaksin tagasi

KiROT
KiROT — FOTO: Pressimaterjal

Kas sina tead, kes on uuekooli räppar KiROT? Äsja koos pluuto ja Aropiga singli avaldanud muusik on laiema publiku jaoks veel peidetud pärl, seega esitasime talle 10 küsimust, et teda paremini tundma õppida.

Kui seadused ei kehtiks üheks päevaks, siis ma…

Kui juba, siis juba. Kõnniksin kohaliku panga ustest sisse, rööviksin seda. Siiski lootes, et teller lihtsalt loovutaks raha. Mis tal sellest ikka, legaalne ju, pealegi oleks tal endal ka mõistlik kena päevatasu kokku korjata.

Raha käes, investeeriksin selle, koliksin soojale maale ja tehtud.

Kõige kallim kingitus, mille kunagi saanud olen

Mul oli pikalt vana telefon, mida keeldusin välja vahetamast (kuigi kaamera enam ei toiminud) ja üks hetk suruti ära. Kingiti telefon.

Tegelikult ei meeldi eriti kingitusi saada, kuna olen ise nende tegemises üsna ebapädev. 

Üks asi minu minevikust, mida teeksin täna teisiti

Raske öelda, kuna minevikku niiehknaa ümber pöörata ei saa, siis ei ole mõtet selle ümber debateerida. Mis on tehtud, see on tehtud, mõtlen ainult järgmiste sammude peale.

Aga kui nüüd konkreetselt nokkida, siis käiksin võib-olla rohkem teismelisena koolitundides kohal. Olen oma sooritusega tagantjärele rahul, kuid struktureeritud keskkonnas õppimine oli miski, millega tol ajal tegeleda väga ei viitsinud. 

Kõige õnnelikum olen ma siis, kui…

Miski ei ületa tunnet, kui olen stuudios just uue loo esimese demo projektifailist välja lasknud. Eriti, kui lähen stuudiosse plaanita ja sealt koorub välja midagi, mida absoluutselt oodata ei osanud. 

Üldse olen parematel hetkedel ilmselt stuudios, kui kusagil mujal, nii nädala sees, kui ka nädalavahetustel. Ma ei viitsi eriti väljas käia.

Asi, mis peab minu külmkapis alati olemas olema

Kodujuust. Söön kodujuustu päris paljude erinevate toitudega. Vahetevahel niisama ka, see on hea kütus. 

Kui ma ei tegeleks muusikaga, siis ma…

Tegeleksin võimalusel jalgpalliga, taustajõuna. Kunagi oli plaan minna välismaale sporditeadust õppima, usun, et oleksin ilma muusikata seda rada ühel hetkel uuesti sügavamalt uurinud.

Jalgpall spetsiifiliselt seetõttu, et see on esimene asi, mis mulle päriselt (enda mälu järgi) elus meeldis ja on tänaseni igapäevane fiksatsioon.

Asi, mida pean tihti googeldama

Retsepte. Ma ei kokka liiga tihti, seega Google tuleb siinpuhul kasuks. Kuigi, viimasel ajal olen selle asemel ChatGPT’d kasutanud – annad talle olemasolevad toorained ning saad võrdlemisi adekvaatse retsepti vastu. 

Viimane asi, millest ma oma telefoniga pilti tegin

Tundub, et uduse pildi trennijärgsest salatist. Sa ei küsinud, aga jah, seal oli kodujuust sees.

Kõige motiveerivam kommentaar, mille ma olen saanud

Iga kord, kui keegi peale esinemist kasvõi ruska viskab, läheb see samamoodi korda, kui pikad soojad sõnad. Enamike artistide lõppeesmärk on ikkagi live esitus ning kui seda kuulaja silmis edukalt teinud oled, siis on eesmärk täidetud. 

Kui üleüldine motivatsioon on madal, siis hea live kogemuse korral tõuseb see tavaliselt lakke. Küll aga tahaksin, et neid oleks rohkem – covidi aeg röövis osa senisest karjäärist (live võimaluste mõistes), mida tahaksin tagasi :)

Kui saaksin üheks päevaks kohad vahetada ükskõik kellega, siis see oleks…

Puusalt tulistades, Alexander Albon! Jälgin F1’te ning olen Williamsi fänn. Teeksin hea meelega enda lemmikautos, Monaco rajal mõned kiiremad ringid…juhul, kui omaksin Alboni sõiduoskust. Vastasel korral oleks seinaga kohtumine garanteeritud.

Kommentaarid puuduvad

Muusika

toob sinuni STAR FM EESTI