Põnev! Maarjamaa parimad poisid said kokku ja avaldasid loo “SUCKA SHIT”

margiiela
Foto: pressimaterjal

Uut räpi helikeelt viljelev artist margiiela avaldas plaadifirma Sony Musicu alt oma viienda singli “SUCKA SHIT”, kus teevad kaasa beebi, kaw, Pluuto, villemdrillem ja Leis.

Lugu sündis esialgu eelmise aasta lõpus koos beebiga, kuid ootamatult levis demo nii, et sinna tahtsid oma osa peale teha veel neli räpparit.

Loo produtseeris Belgiast pärit noevdv, kes on produtseerinud artistidele nagu SSGKobe, midwxst, SoFaygo ja teised.

Vaata videot lähemalt siit.

Loole on valminud ka muusikavideo, mille tegi Martin Kiilaspää koos oma produktsioonifirmaga DEZO CREATIVE. “Tükk aega tagasi tuli Dezo minu juurde ideega teha video, kuid kohe alguses polnud meil õiget laulu. Kui tekkis mõte teha video “SUCKA SHIT” loole, läksime kohe Martini jutule,” räägib margiiela. Muusikavideo sündis viimase pooleteist kuu jooksul, millest filmimine võttis umbes nädala. Videot sai filmitud nii Tartus kui ka Jõelähtme golfiväljakul.

“SUCKA SHIT” on margiiela viies singel. “Olen kaua tahtnud teha sellist cypher-laadset laulu, kuna Eestis pole seda palju tehtud – eriti uue soundiga räpis,” selgitab margiiela.

Kes on margiiela?

2020. aastal hakkas margiiela kaasa tegema tuntud räpparite albumitel nagu näiteks Pluuto, villemdrillem, Leis jt. Oma elu ja karjääri esimese singli avaldas ta koostöös Sony Musicuga 2021. aasta suvel, mis tegi temast ainukese Maarjamaa artisti, kes on suurplaadirmaga lepingu sõlminud enne kui ta sooloartistina midagi avaldanud on. Margiiela esimene singel “Big Stepper” ilmus 2021. aasta augustis, mida ta esmaesitles laivis Eesti Hip Hop Festivalil ning teine koostöö singel Leisiga “üks öö” oktoobris. 2022. aasta alguses on tal ilmunud singlid nagul “MAISON” koos kawiga ja “rahasörk” ning aastat plaanib ta lõpetada suurelt.

Kommentaarid puuduvad