Kõrv peale! Peagi Eestis esinev DJ Tiësto avaldas värske singli koos maailmakuulsa superstaariga

Grammy auhinnaga pärjatud DJ Tiësto on ühendanud jõud uueks suvepidude singliks “Hot In It” koos kütkestava popstaariga Charli XCX. Värskelt ilmunud loo helilõik sa Charli XCX-i toetusel TikToki platvormil juba varakult hoo sisse ning ootusärevust kasvatades on see kogunud tänaseks üle 50 miljoni vaatamise. 

“Kohe kui Charli laulujuppi kuulsin, olin kindel, et sellest saab hitt ning on olnud hämmastav näha, kuidas kõik on laulu sõnumile reageerinud. Loo kuumus on lausa vastupandamatu,” ütles Tiësto. 

“Hot in It” on neljas singel Tiësto tulevaselt albumilt, mis sisaldab ka tema kolme eelmist hittsinglit “The Business”, “Don’t Be Shy” koos Karol G-ga ja “The Motto” Ava Maxiga, mille rahvusvaheliste kuulamiste arv on tänaseks digiplatvormidel ületanud 2,5 miljardi piiri.

Hollandi DJ ja produtsent Tiësto on ainus artist, kellele mainekas väljaanne Mixmag on andnud kõigi aegade suurima DJ tiitli. Ajakirja Rolling Stone sõnul on samuti tegu maailma parima DJ-ga. Tiëstol on ette näidata üle 36 miljoni müüdud albumi, 10 miljardi kumulatiivse striimi ja sotsiaalmeedia platvorm, mille vaatajaskond ületab 30 miljonit fänni. 

Tiësto avaldas 2022. aasta suviste kontsertide kuupäevad, mille hulgas jõuab ta oma hitte täis etteastega Tallinna Lauluväljakule, juba tuleval kolmapäeval (6.07). 

Kommentaarid puuduvad