Ootamatu! nublu uues loos võib kuulda tema väikest õde laulmas

Pilt: TV3
Pilt: TV3

Armastatud muusikul nublul ilmus mõned nädalad tagasi uus lugu “Kastehein”. tv3.ee portaalil avanes erakordne võimalus osa saada tema uue loo muusikavideo võttest. Ühtlasi selgus, et uues loos teeb kaasa ka tema pisike õde.

Video käsitleb mitmeid olulisi teemasid ja läbivad teemad keerlevad julguse ning tahtmise ümber oma kodu kaitsta. ”Rahvast rohkem kui inimesi – ehk siis neid kujusid meie ümber on rohkelt, aga palju neis hinge sees on, seda me ei tea,” arutleb nublu videovõttel.

Tema sõnul räägib nii lugu kui video ühest perest, tegelikult meist kõigist ja sellest, mis võib pinge all inimestega juhtuda ning kuidas erinevas vanuses inimesed mingites situatsioonides käituvad.

Vaata intervjuud nubluga lähemalt siit.

Uue singli sõnade autor on nublu ise ning loo produtseerisid koos temaga Gevin Niglas ja Joosep Järvesaar ehk Jozels. Singli miksis ja masterdas kokku Vallo Kikas ning loos teeb kaasa ka noor õde Ita-Riin.

Kuula lugu ”Kastehein” lähemalt siit.

13. augustil sai alguse enam kui aasta pausil olnud “Kohviku tuur”. Tegemist on nublu esimese soolotuuriga, mille keskmeks tema kauaoodatud debüütalbum „Café Kosmos”.

27. augustil on ta Terminaatoriga Tartu ERMis.
2. septembril Vanilla Ninjaga Tallinna Telliskivi Kvartalis.

Kommentaarid puuduvad