Muusika

toob sinuni STAR FM EESTI

Ootamatu! Liis Lemsalu paljastas, miks tema uuel singlil pole muusikavideot: põhjus peitub Ukraina sõjas

Liis Lemsaluq
Foto: Star FM

Raadio Star FM hommikuprogrammis käis külas lauljatar Liis Lemsalu, kellel ilmus uus tantsuline lugu “Teesklejad”.

Raadio Star FM saatejuhid veetsid eelneva öö raadios ja uurisid ka Liisilt, kas ta on kunagi öö stuudios veetnud. “Ei ole kusjuures. Ma olen see igav inimene, teie olete pöörased!” naeris ta, et temal on siiski mugavam kodus magada.

Selle nädala lõpus ootavad ees lihavõtted, ent Liis eelistab pigem tähistada perekeskis sünnipäevasid kui midagi muud. “Ka jõulud on toredad, aga see pole kunagi olnud tohutu traditsioon meie jaoks,” mõtiskleb ta. “Mune ei ole ma väga ammu värvinud.”

Enam kui kaks aastat kestnud koroonapandeemia pani Liisi isegi öiseid esinemisi igatsema. “Muidugi on tore asjad varakult tehtud saada, aga kui isegi on öine keika. See on nagu täitsa avastamata maa praegu!”

Miks aga ei ole Liisi uuel singlil muusikavideot? “Mul oli kogu plaan paigas, mis täpselt juhtuma hakkab, me olime kõik ära kinnitanud. Läksin reisile ja pidin kohe peale seda muusikavideo salvestama. Kui ma olin reisil, oli 24. veebruar ja see oli see hetk, kui mu intuitsoon, ütles, et me ei saa seda videot sellisel moel teha,” paljastas ta. “See tundus väär antud ajahetkes. Muusikavideot antud hetkel ei tule.”

Kuula täispikka intervjuud raadio Star FM hommikuprogrammist!

Kommentaarid puuduvad

Muusika

toob sinuni STAR FM EESTI