Oodatud sündmus! reket ja Ines annavad “Palun Puhka” tuuri raames ühise kontserdi

Pilt: pressifoto
Pilt: pressifoto

Kui alles möödunud nädalal andis artist reket teada, et alustab oma kuuenda albumi “Palun Puhka” tuuriga just suvepealinnast, siis nüüd on kindel, et kontserdit saab nautima tulla ka pealinna. Tallinna kontserdil lööb erikülalisena kaasa ka Ines.

Nimelt, 14. oktoobril astub reket üles kontsertpaigas Vaba Lava. Tegemist on reketi kaua oodatud soolotuuriga, mille fookus saab olema peamiselt kevadel ilmunud albumil “Palun Puhka”. Tallinna kontserdil lööb erikülalisena kaasa ka Ines. Piletid on saadaval Piletilevis.

Artist reket lubab, et kontsert saab olema midagi erakordset: „Suur töö on tehtud ja käes on aeg kuuendat albumit ka Tallinnas esitleda. Nagu album, tuleb ka käesolev kontsert-show õige teistsugune,” vihjab reket. Sündmuse jaoks loodud visuaalid loovad enneolematu meeleolu ning oodata on ka mitmeid erikülalisi. “Tule kaasa ja loome üheskoos midagi unustamatut,” kutsub artist saabuvale kontserdile. 

Õhtu erikülaline on Ines. Lisaks Inesele on bändis klahvpillidel on Siim Mäesalu, kitarril Raul Ojamaa, basskitarril Viljar Norman ning trummidel Kaspar Kalluste. Kontserdil tuleb esitlusele mitmeid bändi tuntumaid hitte, mille saatel on nii mõnigi oma lapsepõlve veetnud – nende seas näiteks:  “15 Magamata Ööd”, “Põlen Sinu Ees”, “Kus Kulgeb Kuu” ning palju teisigi 17. tegutsemisaasta jooksul valminud laulukesi. Lisaks sellele võib oodata reketilt ja Ineselt kontserdil ka ühislugu. 

Uksed avatakse kell 18.00.

Käesoleva aasta kevadel andis reket välja oma kuuenda sooloalbumi “Palun Puhka”, kus on kokku 13 teost, mis võeti rahva poolt soojalt vastu, olles esimesel nädalal enim striimitud album Eestis. Tuntumate lugude sekka kuuluvad näiteks: “Kirsikivi”, “Eikellegi Ma”, “Too Mul Lilli” ning “Natuke Nii, Natuke Naa”. Esialgu digitaalsel kujul ilmunud album “Palun Puhka” valmib juba õige pea ka füüsilisel kujul.

Piletid on saadaval Piletilevis. Osta pilet eelmüügist: 

23. september 2022, Pärnu, Wunderbaar

14. oktoober 2022, Tallinn, Vaba Lava

Rohkem infot sündmuste kohta leiab Facebookist:

Pärnu

Tallinn

Jälgi muusikuid ka sotsiaalmeedias.

Kommentaarid puuduvad