Reklaam sulgub sekundi pärast

Ole kohal! Kohalik plaadifirma tähistab oma esimest sünnipäeva eriti raju peoga

10. veebruaril tähistab plaadifirma ja ürituste korraldaja Halal Club Records oma 1. sünnipäeva
10. veebruaril tähistab plaadifirma ja ürituste korraldaja Halal Club Records oma 1. sünnipäeva — FOTO: Pressimaterjal

Juba sellel reedel, 10. veebruaril tähistab plaadifirma ja ürituste korraldaja Halal Club Records oma 1. sünnipäeva, tuues esmakordselt Tallinna Šveitsi praeguse aja paljulubava techno naisartisti ja produtsendi: La Penderie Noire otse Colombia elektroonilise tantsumuusika festivalilt Gate Festival. 

Hanaa, artistinimega La Penderie Noire on üks Šveitsi tantsumuusikaskeene kuumemaid produtsente, olles tuntud oma raevuka, intensiivse, kiire ja kompromissitu muusikaproduktsiooni poolest. Testamendiks tema oskustele on lisaks Colombia elektroonilise tantsumuusika festivalile Gate Festival ka populaarsed üritustesarjad nagu Boiler Room ja Possession. Suvel ootab produtsenti ees Hollandi mainekas hardtechno festival Verknipt. 
 
Inspireerituna eklektilistest ja vanakoolilikest rütmidest, ei ole La Penderie Noire’i eesmärgiks ainult muusika esitamine, vaid reaalse elamuse tekitamine. Sellise elamuse, mis viib iga kuulaja teise dimensiooni läbi kasvava tempo, mitmekihiliste helide, kattuvate rütmide ja kehalise rahulduse, et maalida iga DJ-seti kõrvale iseloomulik kõlapilt ja helimaastik.  
 
Vaatamata praegusele tihedale maailmaturneele, on Genfist pärit produtsent ja DJ andnud välja muusikat paljudest tuntud plaadifirmadest nagu Voxnox ja Innergate Records.  
 
Peale La Penderie Noire’i jagab lava ka teine välis-naisartist Valdagger, kes on Leedu tuntumate techno-klubide Elastica ja Kablys resident. Samuti mängivad üritusel veel Halal Club Recordsi residendid Lene Ma Rue, LA:BRIGHLI, Must Sebra ja ÆVER. 
 
Halal Club Records tähistab oma esimest sünnipäeva kui plaadifirma ja üritustesarja korraldaja, pakkudes kvaliteetseid ning värskeid muusikalisi elamusi nii vanakooli techno kui ka uue põlvkonna techno kuulajaskonnale. Nende poolt esindatud Lene Ma Rue, LA:BRIGHLI, Must Sebra ja ÆVER on viimase aastaga palju populaarsust kogunud ja on näha, et Halal Club kasvab jõudsalt. 

Liitu üritusega SIIN!

Kommentaarid puuduvad