Muusika

toob sinuni STAR FM EESTI

Omapärane! Muusik Sinead O’Connor jättis lastele selged juhised, mida teha tema surma korral

CNN

Sinead O'Connor
Sinead O'Connor — FOTO: imago images/BRIGANI-ART/Scanpix

Legendaarne iiri laulja Sinead O’Connor leiti selle nädala alguses oma Londoni kodust surnuna, kuid juba aastaid oli naine jätnud juhiseid oma lastele, et kuidas käituda juhul kui ta sureb.

Sinéad O’Connor teadis oma muusikapärandi väärtust. 2021. aastal ajakirjale People antud intervjuus oma mälestusteraamatu “Meenutused” reklaamimiseks ütles O’Connor, et on oma lastele selgitanud oma muusika ja raha kaitsmise tähtsust.

Sel eesmärgil ütles ta, et käskis neil enne numbril 911 helistamist oma raamatupidajale helistada, kui ta kunagi surnuna leitakse.

“Vaadake, kui kunstnikud on surnud, on nad palju väärtuslikumad kui elus,” ütles ta väljaandele. “Tupac on pärast oma surma välja andnud palju rohkem albumeid kui kunagi elus, nii et plaadifirmade tegevus on kuidagi tüütu.”

“Seetõttu olen ma oma lastele väga väikesest peale alati juhendanud: “Kui teie ema sureks homme, siis enne hädaabinumbrile helistamist, helistage mu raamatupidajale ja veenduge, et plaadifirmad ei hakkaks mu plaate välja andma ega ütle teile, kus raha on,” selgitas ta edasi.

Legendaarne iiri laulja leiti oma Londoni kodust surnuna. Ta oli ainult 56.

Surma põhjust pole avaldatud, kuid Londoni politsei teatas neljapäeval, et juhtumit ei käsitleta kahtlasena.

O’Connor oli nelja lapse ema. Tema 17-aastane poeg Shane suri eelmisel aastal pärast haiglast põgenemist.

Ta oli vokalist, kes oli tuntud oma puhta ja karge hääle poolest, millele lisandusid erakordsed laulukirjutamisoskused, mis demonstreerisid tema vaateid poliitikale, vaimsusele, ajaloole ja filosoofiale.

Kommentaarid puuduvad

Muusika

toob sinuni STAR FM EESTI