Parimad uued ja vanad hitid

toob sinuni STAR FM

Miley Cyrus avaldas uue albumi “Endless Summer Vacation”

Ilmus Miley Cyruse
Ilmus Miley Cyruse "Endless Summer Vacation" kaanefoto — FOTO: Pressimaterjal

Reedel ilmus Miley Cyruse kaheksas stuudioalbum “Endless Summer Vacation” ja sellega koos muusikavideo albumi loole “River”.

Cyrus salvestas albumi Los Angeleses koos kaasprodutsentide Kid Harpooni, Greg Kurstini, Mike WiLL Made-Iti ja Tyler Johnsoniga. Cyruse sõnul on album justkui armastuskiri Los Angelesele ja peegeldus jõust, mille ta on leidnud pärast seda, kui otsustas keskenduda nii oma füüsilisele kui vaimsele heaolule.

Lisaks albumile esilinastub platvormil Disney+ erisaade “Endless Summer Vacation (Backyard Sessions)”, kus Cyrus esitab lugude akustilisi versioone. Tema eelmine album, “Plastic Hearts”, ilmus aastal 2020. Eelmisel aastal andis ta välja live-albumi pealkirjaga “Attention: Miley Live”.

Miley Ray Cyrus (sünninimi Destiny Hope Cyrus) on sündinud 23. novembril 1992. Ta on näitleja, laulja ja laulusõnade kirjutaja. Ta sai tuntuks tänu Miley Stewarti / Hannah Montana rollile sarjas “Hannah Montana”. Sarja menu tõttu sai alguse tema lauljakarjäär.

Cyruse soolokarjäär algas tema debüütalbumiga “Hannah Montana: Meet Miley Cyrus” (“Hannah Montana: Saa tuttavaks Miley Cyrusega”), mis ilmus 23. juunil aastal 2007. Tema teine album “Breakout” (“Läbimurre”) ilmus 22. juulil 2008. Mõlemad albumid debüteerisid esikohal Billboard 200-s. 2008. aastal märkis ajakiri Time Cyruse ühena sajast mõjuvõimsamast inimesest maailmas.

Kommentaarid puuduvad

Parimad uued ja vanad hitid

toob sinuni STAR FM