Merilin Mälk üllatab uue ja eriti sensuaalse singliga

Merilin Mälk
Foto: Pressimaterjal

Merilin Mälk juhatab sügise sisse sensuaalse singliga “Sinisilmne”. Loo sõnad on Merilini enda sulest ja muusikalise poole pealt olid abiks Soome produtsendid/laulukirjutajad Topi Kilpinen ning Jonna Heikkinen. Laulule lõi meela ja suvele tagasivaatava visuaali Henry Parelo.

“Sinisilmne” on hästi salapärane ja flirtiv lugu, natuke nagu Merilin isegi: “Kirjutasin seekord midagi väga isiklikku. Tean täpselt, mida iga sõna, rida või fraas tähendab, kuid tahan jätta kuulajale seekord natuke rohken fantaasiaruumi, sest selle loo taga on nii mõndagi, mis jääb saladuseks.”

Lugu sündis pea aasta tagasi, Helsingis toimunud kirjutasmis-sessiooni käigus, kus algul oli Merilin päris nõutu, et millist sõnumit soovib ta oma kuulajatele edasi anda, kui elus on kõik hetkel hästi. Pika mõtlemise peale nentis Merilin stuudios, et tunneb end vahel liialt sinisilmsena ja tahab seda ka teistele tunnistada: “Valmis laul, milles on peidus väga palju ning usun, et see võib ka kuulajale päris põnev olla, kuid jään loo tähendusega siiski natuke salapäraseks.”

Video filmiti ühel viimasel suve soojadest õhtutest põhjaranniku kauni päikeseloojangu taustal. Henry Parelo võttis pilti Merilini haavata olemuse ja salapärased suve mälestused. 

Merilin Mälk puges kodumaise publiku südamesse 2018. aastal, kui osales TV3-e saates Eesti otsib superstaari. Väikese kasvu ja võimsa häälega Saaremaa neiu laulis ennast tihedas konkurentsis muljetavaldavale kolmandale kohale, olles ise tol hetkel vaid 17-aastane.

2019. aastal sõlmis Mälk lepingu plaadifirmaga Universal Music ning osales Eesti Laul 2020 konkursil palaga “Miljon sammu”. Konkursile järgnes edu raadiotes ning kaks edukat singlit — “Tõuseb tuul” ning “Edasi-tagasi”, millest viimane veetis mitu nädalat Eesti YouTube’i trendingu esikohal. 

Karjäär laulja-laulukirjutaja, YouTuberi ja suunamudijana täidavad Merilini päevad vägagi loominguliselt – 2022. aasta tõi endaga Eesti Laulu poolfinalisti staatuse ja eduka suvesingli “Tuim ja tundetu”, koos räppar Sämiga.

Kommentaarid puuduvad