Muusika

toob sinuni STAR FM EESTI

Merilin Mälk ja räppar säm avaldasid dueti “Tuim ja tundetu”

Merilin ja Säm
Foto: pressimaterjal

Tänavu Eesti Laulu konkursist haiguse tõttu kõrvale jäänud lauljatar Merilin Mälk avaldas uhiuue singli, mis kannab pealkirja “Tuim ja tundetu”. Lool teeb kaasa mõned aastad tagasi SoundCloudist tuule tiibadesse saanud räppar säm, kes on viimastel aastatel tuntust kogunud hittsinglitega “Mõista-mõista” ja “Punane papp”. “Tuima ja tundetu” näol on ühtlasi tegu Merilini esimese duetiga. Loole andis muusika ja sõnade osas veel oma panuse Steven Ilves ja produtseeris Gevin Niglas.

“Juba peale “Miljon sammu” ilmumist oli mul pidevalt alateadvuses väike unistus teha mõne Eesti räppariga koos lugu. Ma justkui otsisin ja sundisin ennast leidma kedagi, kellega duetti teha, aga nii lihtsalt ei tahtnud see juhtuda. Hiljaaegu kohtusin esimest korda säm’iga – meil oli kaks esinemist koos. Mina ei kõhelnud küsida, et kas võiksime koos midagi proovida ja säm ei kõhelnud ära öelda. Sain kohe aru, et meil on hea klapp ja nii me siis juba vaikselt planeerisime. Ühel stuudiosessioonil valmis loo toorik ehk demo, millele oli vaja teist salmi – jätsime meelega selle osa vabaks, et seda sämile pakkuda. Kõik sujus nii ideaalselt, alles tuli idee ja nüüd on lugu juba kõigile kuulatav. Kogu protsess oli väga mõnus, kogesin suisa külmavärinaid, kui esimesed viisijupid tekkisid. See on kirjeldamatu tunne ja nüüd on mul nii hea meel seda lugu Teie kõigiga jagada,” rõõmustab Mälk.

Räppar säm'i jaoks ei ole “Tuim ja tundetu” sugugi esimene koostöö naisartistiga: “Tutvusin Merilinga esimest korda Jõelähtmel ühel ühisesinemisel. Rääkisime bäkkaris pikemalt juttu ning juba seal vahetasime mõtteid koos musitseerimise osas. Ega palju ei möödunudki, kui Merilin üks hetk saatis mulle demo. Ma olin alguses üsna skeptiline koostöö osas, kuna endal oli sel hetkel nii palju suuri projekte käsil, et ausalt öeldes kartsin läbi põleda. Aga no pagan, see demo oli liiga hea, et sellele ei öelda. Läbi ma ei põlenud, koostöö sujus fantastiliselt ja lõpp-produkt on nüüd kõigile saadaval!”

Loole valmis ka kergelt sünge energiaga muusikavideo, mille autoriks tunnustatud režissöör Markus Mikk, kelle käe all on varem valminud näiteks Heleza ja sämi muusikavideod.

Vaata loole valminud videot lähemalt siit.

Kommentaarid puuduvad

Muusika

toob sinuni STAR FM EESTI