Muusika

toob sinuni STAR FM EESTI

Maiuspala muusikasõpradele! Just selle duoga ihkas Armin Van Buuren alati koostööd teha

Vini Vici
Vini Vici — FOTO: Pressimaterjal

18. märtsil tuleb Tallinnasse taaskord Iisraelist pärit duo Vini Vici. Psy-trance muusikastiili viljelevad muusikud jõuavad Eestisse teist korda ning üllatavad publikut vägeva show-ga. Vini Vici üks tuntumaid lugusid on valminud koostöös maailma tuntud Armin Van Buureniga, kes on öelnud, et ta on tahtnud Vini Vici’ga koostööd teha sellest ajast peale kui nad muusikamaastikule asusid.

Vini Vici koosneb kahest DJ-st ja produtsendist, kelleks on Aviram Saharai ja Atan Kadoshi. Iisraelist pärit muusikud on mõlemad varasemalt tegelenud ka sooloprojektidega, ent aktiivsed on nad muusikamaastikul olnud mõlemad juba 20 aastat. 

Nende edukust näitavad ilmekalt kuulajanumbrid. Näiteks on Vini Vici energiline "Free Tibet" remix kõigi aegade kuulatuim psytrance'i lugu. Seda on Youtube'is vaadatud peaaegu 132 miljonit korda.

Duo on leidnud oma nime ka paljudest edetabelitest ning Vini Vici’t on nimetatud ka maailma parimaks psy-tranceartistiks lausa kolmel aastal järjest (2015-2017). Lisaks on muljetavaldav ka nende pikk koostööpartnerite nimekiri, kuhu kuuluvad näiteks ka sellised maailmakuulsad DJ-d nagu Dimitry Vegas ja Steve Aoki.

18. märtsil tuleb Tallinnasse taaskord Iisraelist pärit duo Vini Vici ja pileteid saab soetada siit.

Kommentaarid puuduvad

Muusika

toob sinuni STAR FM EESTI