Liis Lemsalu värskeim singel “Teesklejad” sai kaaslaseks suvise remiksi

''Teesklejad'' remiks

Liis Lemsalu kevadtuulte saatel saabunud singel “Teesklejad” on lõõmavaks päikeseks valmis ning saanud endale kaaslaseks uue suvise HERT remiksi, mille autoriks on DJ Kermo Hert.

Liisi suureks sooviks oli laulu kirjutades leida ja katsetada uusi elemente, mida ta polnud oma lugudes kunagi varem kasutanud ning ühtlasi nii iseennast proovile panna. Samuti lootis Liis, et tempokas muusikapala annab inimestele jõudu ja energiat ikka edasi liikumiseks. Nüüd annab loole, mis jutustab vanade asjade lõpetamisest ja uutest algustest, veelgi hoogsama ja positiivsema laengu äsja saabunud HERT remiks, olles valmis kõik kuulajad soojal suveõhtul rannaliivale tantsima lennutada.  

„Teesklejad remiks on hoogne ja haarav, täpselt selline nagu üks tantsuline versioon võiks olla ehk kui originaal on pähe jäänud, siis on õige aeg remiksile üle minna, et koos sellega öösel möllata,“ kommenteeris Liis.

Remiksi autor Kermo Hert on Liisi värskeimast singlist vaimustuses: „Peale pikka ja pimedat kriisiaega mõjus „Teesklejad“ mulle nagu vitamiini shot.  Minu jaoks üle pika aja üks äge kodumaine lugu, õige seguga ilusatest nootidest koos imelise Liisi vokaaliga. Mõnes loos kohe on see mõnus kõrvauss, mis paneb laulu korduvalt kuulama. Toetan rõõmuga head kodumaist muusikat.“ 

Lisaks uuele loole üllatas lauljatar fänne ka sotsiaalmeedias, avaldades Instagrami platvormil esmakordselt päris enda liikuvad GIF-id, mida saab otsida märksõnade abil: Liis Lemsalu, Teesklejad. 

Suvi tõotab Lemsalu jaoks tulla sama heatujuline ja tempokas kui värskelt ilmunud remiks. 

Liis Lemsalu Bandi võib lähiajal avalikult esinemas kohata näiteks Pühajärve Jaanitulel (22.06), Hiiumaa Kalurite Päeval (8.07) ning Võhma Linna Päevadel (9.07). 

Kuula uut remiksi lähemalt siit.

Kommentaarid puuduvad