Reklaam sulgub sekundi pärast

Liis Lemsalu uus tantsuline singel räägib uutest algustest

Liis Lemsalu
Liis Lemsalu — FOTO: Rauno Liivand

Liis Lemsalu on võtnud südameasjaks oma kuulajaid sel aastal veelgi rohkem uue muusikaga üllatada. Nii saabuski koos kevadtuultega Liisi tantsuline singel “Teesklejad”, mis jutustab loo vanade asjade lõpetamisest ja uutest algustest.

Liisi uhiuus lugu “Teesklejad” sündis lauljatari jaoks spetsiaalselt korraldatud laulukirjutamise laagris, Tallinnas. “Kõla poolest on lugu kindlasti palju äkilisem ja tantsulisem kui mu eelnevad palad. Minu suureks sooviks oli leida ja katsetada uusi elemente, mida ma pole varem oma lugudes kasutanud ning ühtlasi ka iseennast proovile panna,” rääkis Liis. 

Laulusõnade loomine sai alguse väljendist “sildade põletamine”. Seejuures soovis artist põimida omavahel idee millegi vana lõpetamisest ja uuest algusest. “Uus saab sündida vaid siis, kui eelnevaga on asjad ära lõpetatud ning südames rahu tehtud. Laseme vanal minna, et uus värskus saaks me ellu tulla,” vaatleb Liis teemat positiivsel toonil.

Liis loodab, et äsja avaldatud tempokas muusikapala annab inimestele jõudu ja energiat edasi liikumiseks. Lugu ilmus suurejoonelise videota, sest see tundus antud hetkel maailmas toimuva kõrval teisejärguline. Küll aga sai “Teesklejad” erilise visuaalse lahenduse, mis peegeldab osaliselt loo kirjutamise hetkel artisti enda sisemaailmas toimunut. Kuuma ja leegitseva visuaali autorid on Riba Films meeskond ja fotograaf Rauno Liivand.

“Eks igaüks mõistab loo sõnumit eri moel ja ega siin ei olegi õiget ega valet vastust. On vaid meie endi tunded ja emotsioonid, millega peame päeva lõpus tegelema,” rääkis Liis.

Lisaks uuele loole jätkub Liisil fännidele üllatusi ka sotsiaalmeedias. Nimelt on Instagrami platvormil leitavad koos singliga ilmunud erilised liikuvad GIF-id, mida saab otsida märksõnade abil: Liis Lemsalu, Teesklejad.

Kuula Liis Lemsalu uut lugu lähemalt siit.