Lauljatar An-Marlen sai lapsena elumuutva haiguse diagnoosi: tänaseks ma olen teinud sellega rahu

An-Marlen
Foto: Pressifoto

Raadio Star FM hommikuprogrammis käis külas noor lauljatar An-Marlen, kodanikunimega Ingel Marlen, kellel ilmus äsja uus laul “Kaoks”.

Kuidas sai lauljatar endale niivõrd kauni ja erilise nime? “Mu ema mõtles juba väiksena, et minu nimeks saab Ingel ja nii ta saigi. Mind kutsutakse peamiselt Ingliks, Marlen pole kunagi väga tähelepanu saanud ja see pandi mulle vaid sellepärast, et mu vanaema ütles, et “Mis siis saab, kui sa paned Ingel, aga sünnib väike kurat?”” räägib An-Marlen, et just seetõttu on see ka rõhutatud tema artistinimes.

An-Marlen on lõpetanud Georg Otsa muusikakooli kahel korral. Eelmisel aastal lõpetas ta jazzmuusika eriala ja tänavu muusikaproduktsiooni, nii et ta on paberitega produtsent. “Ma produtseerin ise oma muusikat,” tunnistab ta uhkelt. “Nüüd ma olen 16 aastat koolis käinud, tahaks tööd ja mussi teha!”

Neiu kinnitab, et teda huvitab veel ka turundus ja sellel alal ta praegu töötab. Lisaks on talle alati südamelähedane olnud näitlemine ja ta on viimased 12 aastat mänginud Estonia Teatris Pipi Pikksuka etenduses nimirolli.

Lauljatar haigestus 8-aastasena I tüübi diabeeti ja see mõjutab paljuski ka tema igapäevaelu. “Tänaseks ma olen teinud sellega rahu, teismelisena oli ikka küsimus, et miks mina? Tegelikult on nii palju hullemaid haigusi. See on pannud mind tähelepanu pöörama tervisele ja et seda tuleb hoida,” räägib ta. Tal on keha küljes sensor, mis on ühendatud tema telefoniga ja annab ööpäevaringselt märku, kui veresuhkur on liiga madal. Tegemata ei jää tal õnneks midagi.

Milline saab olema An-Marleni tänavune suvi? “Suvi toob puhkust, sest eelmine suvi ma väga puhata ei saanud. Ma lähen Hiiumaale, mul on vanematel suvekodu seal ja see on tõesti imeline paik,” räägib ta. Lisaks plaanib ta keskenduda ka muusika kirjutamisele, et oma esimene album valmis saada.

Lisaks paljastas neiu, et ta kirjutas alles hiljuti uue loo, mis on tema kõige lemmikum oma loomingust ja see läheb 100% Eesti Laulu konkursile.

Kuula täispikka intervjuud raadio Star FM hommikuprogrammist!

Kuula ka An-Marleni uut singlit “Kaoks”!

Kommentaarid puuduvad