Muusika

toob sinuni STAR FM EESTI

Läheb mölluks! Legendaarne Kapa Festival avalikustas tänavused esinejad

Kapa Festival
Kapa Festival — FOTO: Pressifoto

Tänavu 10. juunil toimuv Kapa Festival tegi teatavaks kõik seekordsed esinejad. Üritus leiab aset Kohilas looduskaunis Tohisoo mõisapargis.

“Kapa Festival on pika ajalooga üritus ja seal esinemine on Eesti bändi jaoks tähtis asi. Suur rõõm on Kohilas taas lavale astuda – paneme sel õhtul mängu kõik, mis meil on,” lubas festivali peaesineja Karl-Erik Taukar. 

Üritusel astuvad üles ka Eesti enim nõutud hiphop muusikud Genka & Paul Oja. Kollektiiv on muusikat teinud alates 1996. aastast, mil alustas Toe Tag. Kapa Festivalil esitatakse nii legendaarseid Toe Tagi lugusid kui ka hilisemat loomingut. 

Pärast pikka pausi on taas lavalaudadel esinemas rock-bänd Bedwetters – kollektiiv, kes on võitnud 2007. aastal esimese Eesti artistina MTV muusikaauhinna. Bänd on tulnud taas kokku, teinud märkimisväärse come-backi ja saavutanud tänavusel Eesti Laulul kõrge kolmanda koha.

Eriliselt on seekordsel festivalil esindatud Rapla muusikud – esinevad Sten-Olle ja Mick Pedaja, kellest viimane annab suurejoonelise kontserdi oma täiskoosseisus bändiga. Esinejate nimekirjas on ka Sk!ve, 5tungun ja Unbelievable People.

Igal aastal hulgaliselt muusikasõpru võõrustav Kapa Festival toimub juba 23. korda ning leiab aset Kohilas, vaid pooletunnise autosõidu kaugusel Tallinnast. Festivalile pääseb mugavalt nii liinirongide kui ka -bussidega. Lisaks on külastajatele loodud võimalus sõita pärast üritust Tallinnasse tagasi festivali eribussiga. 

Ürituse piletid on müügil Ticketeris. Lisainfot leiab festivali kodulehelt.

Kommentaarid puuduvad

Muusika

toob sinuni STAR FM EESTI