Muusika

toob sinuni STAR FM EESTI

Kuum tuur! Juba sel nädalavahetusel jõuavad 5MIINUST ja nublu ühiskontserdiga Rakverre

5MIINUST ja nublu
5MIINUST ja nublu — FOTO: PS Music Agency

Kodumaa kuulsaim räpipunt 5MIINUST ning vabariigi menukaim mõminaräppar nublu lähevad juba sel nädalavahetusel ühiskontserdiga “Kuum Tuur” Rakverre.

Kui alles mõni nädal tagasi köeti publik kuumaks võimsa ühis-show’ga Tartus, WRC Rally Estonia 2023 ametlikul kontserdil, siis sel reedel, 11. augustil reisitakse juba üheskoos Rakvere Vallimäe kaunisse kontsertpaika. 

Mida erilist laval näha saab? “Higi, pisaraid, leeke, appikarjeid, rõõmu, pettumust. Ülevaid tundeid, lootust… elu oma ehedaimas ilus ning õudseimas nurgas,” lubab oma paljusõnalises ent sisutühjas kommentaaris ansambli 5MIINUST isevalitseja Kohver. Pöördusime kommentaari saamiseks ka ansambli kunstilise juhi Põhja-Korea poole, kes vastas meile ainult põgusa lause: “Ära sega praegu, proovid käivad”. Küll aga sahistatakse koridorides, et kogu tuuri katuskontseptsioon on “tuletõrjedepoo”. Elame-näeme. 

Kontserditele on oodatud mõlema artisti värsked fännid kui juba vanad austajad. 5MIINUST ja nublu on lubanud esitada muusikat ka oma hämaramast minevikukataloogist. Erikülalisena on kohal DJ Andres Puusepp, kes näitab ette, kuidas kohalolijad enne kontserte soojaks kütta.

"Kuum Tuur" – ansambli 5MIINUST ja nublu 11. augustil Rakvere Vallimäel. Kontserdid on vanusepiiranguta. 

Kommentaarid puuduvad

Muusika

toob sinuni STAR FM EESTI