Muusika

toob sinuni STAR FM EESTI

Kuula ja vaata muusikavideot | Ardo Kivi avaldas debüütsingli “Devil’s Crossroads”

Ardo Kivi
Ardo Kivi — FOTO: Pressimaterjal

Täna, 2. juunil ilmus kõikides voogedastus platvormidel Ardo Kivi esimene endanimeline soolosingel “Devil’s Crossroads”, mis on sissejuhatus tema uuele muusikalisele ajastule ja stiilile. 

Ardo Kivi, endine punk’n’roll bändi Dead Furies laulja, kitarrist ja laulukirjutaja, on Tallinnast pärit muusik ja laulukirjutaja, kelle loomingut on välja toonud lisaks kohalikele kriitikutele nii Classic Rock kui ka mitmed muud väljaanded. 

Vaata muusikavideot lähemalt siit.

Nüüd soolokarjääri alustav Ardo Kivi avastab ning kombineerib oma loomingus erinevaid mõjutusi, sealhulgas indie-t, kantrit ja hiphopi. Oma debüütsingliga “Devil’s Crossroads” tutvustab ta oma evolutsiooni artistina, ühendades endas kaasahaaravad refräänid, sisekaemuslikud laulusõnad ja meeldejäävad meloodiad.

“”Devil’s Crossroads” räägib armastuse otsimisest. Üksindus on ka tore ning ennast peab eelkõige armastama, aga lõpuks me tahame ju ikka enda kõrvale kedagi kelle kõrval ärgata,” räägib Kivi oma esimese soolosingli sõnumist. 

Kivi sõnul kirjutas ta loo juba 1,5 aastat tagasi ning see on läbinud mitmeid erinevaid faase. “Lõppversioon sai fikseeritud napilt enne salvestamist kohe pärast Los Angelesest naasmist,” lisab ta. Lugu on salvestatud Magnus Andre Andrecordings stuudios.

Kommentaarid puuduvad

Muusika

toob sinuni STAR FM EESTI