Kõrv peale! villemdrillem avaldas uue suvise loo “romeo”

Foto: Pressimaterjal

Suve alguses Elina Borniga hoogsa singli “veelparem” avaldanud räppar villemdrillem ilmutas täna värske loo “romeo”. Loo autoriks on lisaks Villemile noor produtsent Olivar, kes on varasemalt koostööd teinud ka Reketiga. 

“See oli Olivariga vist meie esimene ühine stuudiosessioon. Varem olin käinud paar korda tema isa Eero juures stuudios ja siis katsetasime ka poja biitidele meloodiaid ja riime. Olivar mängis erinevaid instrumentaale ja kui ta “romeo” biiti mängis, siis sain kohe aru, et see jääb. Kirjutasin algsed salmid ja refrääni tunni ajaga ja lõpptulemus jäi algsega küllaltki sarnane. Lugu valmis tegelikult juba mullu sügisel ja nüüd tekkis tunne, et võiks seda fännidega jagada,” räägib Villem.

Loo visuaali tegi Robert Parelo.

“Tõttöelda olin mingiks hetkeks sellest loost veidi tüdinenud, aga kui viimistlemiseks läks ja master välja tuli, siis tekkis nagu mingi täiesti uus tahk talle ja klikkis uuesti ära,” lisab Villem.

villemdrillem astub 12. augustil üles ka Eesti HipHop Festivalil, mis toimub taaskord Tartumaa Tervisespordikeskuse territooriumil.

Kommentaarid puuduvad