Reklaam sulgub sekundi pärast

Kõrv peale! Karl Killing ja villemdrillem ühendasid jõud ning avavad uue aasta looga ”Hoia end”

Karl Killing avab uue aasta looga “Hoia end feat. villemdrillem”
Karl Killing avab uue aasta looga “Hoia end feat. villemdrillem” — FOTO: Pilt: pressifoto

Karl Killing alustab aastat 2023 uue bängeriga “Hoia end”, millel teeb kaasa räppar villemdrillem. Tegemist on teise singliga tema tänavu ilmuvalt debüütalbumilt.

“Lugu räägib suhtesse kadumise ohust. Kuna kuulan viimasel ajal palju Afrot ja Amapianot, siis see andis ka laulu suuna minule ja kaasprodutsent Gevin Niglasele. Tahtsin teha midagi melanhoolset, samas tantsulist,” selgitab Karl.

Karl ja villemdrillem on koostööd teinud juba aastaid, ent tegemist on kahe muusiku esimese ametliku ühissingliga. Samuti on see esimene kord, kus avalikkus kuuleb villemdrillemi lauluhäält. “Ma ütleks, et see sündis suhteliselt spontaanselt. Karl esitles mulle demo ning arvas, et ma sobiks sellele,” meenutab villemdrillem.”Ma ise küll pelgasin nii kena lauluhäält teha või, kas see üldse välja tuleb – aga tundub, et tuli!”

Acube Agency poolt sai “Hoia end” ka urbanliku ja karge muusikavideo. Režisööriks Aleksandr Tokarev, kelle eestvedamisel jõudsid jäisesse Eesti loodusesse liuglema rallimaailmast tuntud legendaarsed Mitsubishi Evolutsionid. “Nii Karli kui ka Villemiga sujus koostöö väga ägedalt – mehed said kõigega hakkama nagu alati!” kiidab Tokarev” “Eraldi ka suured tänud Raivo Heinale, kes lasi enda angaari meil kasutada. Suurim au!” lisab Karl.

Noor laulja, laulukirjutaja ja produtsent Karl Killing on produtseerinud ja kirjutanud lugusid mitmetele tuntud Eesti artistidele nagu 5MIINUST, villemdrillem, Elina Born, Grete Paia, Jüri Pootsmann ja pluuto. Killing saab oma loomingus inspiratsiooni isiklikest kogemustest ja emotsioonidest ning väga erinevatest žanrites, ent tema kuldteeks muusikas on R&B. Valmimas on tema kauaoodatud debüütalbum, mille esiksingel “Linda” jõudis kuulajateni 2022. aasta sügisel.

Kuula uut lugu lähemalt siit.

Vaata loo ''Hoia end'' videot lähemalt siit.