Muusika

toob sinuni STAR FM EESTI

Kõrv peale! Räppar margiielal ilmus EP “margiiela season”

margiiela
Pilt: pressifoto

Margiiela avaldas Sony Music Balticsi alt sel reedel oma esimese EP “margiiela season”, millel kõlavate lugude juures teevad kaasa mitmed temaga varem koostööd teinud artistid.

Margiielal oli EP tegemise plaan mõttes juba üsna ammu, kuna olemasolevatele lugudele tundus see loogilise jätkuna. “EP otseselt ei valminudki, sest olen siin aasta jooksul jõudnud palju laule valmis teha ja tekkiski idee, et võiks EP välja lasta,” selgitab margiiela. EP-l teevad kaasa lisaks margiielale: Leis, kaw ja Topsijumal.

Lugude beat’id on valminud nii Eesti kui ka välismaa produtsentide poolt. Margiiela sõnul ei piirdu ta kindlasti EP’ga. “Valmimas on ka album, kuhu jääb introspektiivsem ja kontseptuaalsem muusika, mis on üldine tervik.”

EP’lt leiab 5 lugu:

1.POPSTAAR

2. MOTION ft. topsijumal

3. 200 ft. kaw, Leis

4. RTK ft. kaw

5. POOLELDI RIKAS

2020. aastal hakkas margiiela kaasa tegema tuntud räpparite albumitel nagu Pluuto, villemdrillem, Leis jt. Oma elu ja karjääri esimese singli avaldas ta koostöös Sony Musicuga 2021. aasta suvel, mis tegi temast esimese kodumaise artisti, kes on suurplaadirmaga lepingu sõlminud enne, kui ta sooloartistina midagi avaldanud on.

Margiiela esimene singel “Big Stepper” ilmus eelmise aasta augustis ning teine singel “öö”, koostöös Leisiga, avaldati oktoobris. Käesoleva aasta alguses on margiielal ilmunud singlid “rahasörk” ning “MAISON”, millel teeb kaasa ka kaw ning suvehakul ilmus margiielal “sucka shit”, mis püsis Spotify TOP50s.

Margiiela tegemistel saad silma ja kõrva peal hoida Instagramis.

Kommentaarid puuduvad

Muusika

toob sinuni STAR FM EESTI