Kõrv peale! Gram-Of-Fun andis välja uue loo koos Gameboy Tetrisega

Pilt: pressifoto
Pilt: pressifoto

Täna ilmus Gram-Of-Funi ja Gameboy Tetrise ühine lugu “Thrills,” mis kuulutab ühtlasi välja Gram-Of-Funi 11. novembril ilmuva esimese täispika albumi. Uut lugu esitletakse koos juba sel nädalavahetusel Telliskivi Kvartalis toimuval FlexFestil.

Lugu sai alguse raju kodupeo kogemusest ning Gameboy Tetrisel on omad põhjused, miks ta oma osa salvestamist hästi ei mäleta. “See lugu sai alguse eelmisel aastavahetusel, kui me sõpradega Käärikule põgenesime ja “underground reivi” korraldasime. Seal läks nii tugevaks andmiseks, et lõpuks jäin isegi ühest silmast pimedaks. Mälestus oli nii erk, et pidin paberile kohe kirja panema. Bändi tüüpidele väga see intsident meeldis (just see ühest silmast pimedaks jäämine) ja koos lugu edasi arendades lisasime veel Jonas Kaarnametsa, kes oma lahedusega selle üle valas. Siis jäi ainult refrään välja mõelda, nii et kõne vanale sõbrale ja refrääni-isale Magnum PI aka Gameboy Tetrisele. Et teha asja huvitavamaks, siis: “Pavel laula palun vene keeles”. Meie kogu bänd on retsid Gorõ Lana ja Catapulta fännid, ja ma isiklikult olen eluaeg tahtnud just venekeelse Pavkaga lugu koos teha,” kommenteeris bändiliige DJ Philgood. 

Gameboy Tetris nõustus koheselt kaasa tegema, aga kui salvestamise aeg hiljem kätte jõudis, ei olnud ta päris tippseisundis: “Ma üldse ei mäleta, et ma oleksin seda lugu lindistanud. Käisin sellel päeval just verd andmas, kui Phil helistas. Tulin kuus liitrit kergemana haiglast välja ja siis kohe mikrofoni ette. Ma ütleks, et päris hea saavutus, arvestades olukorda,” lisas ta.

Seni on Gram-Of-Fun välja andnud nii lühialbumi “Second Breakfast” kui ka hulganisti singleid, nende seas Eesti Laulu poolfinaali jõudnud “Lost In A Dance” ja hiljutine “5 AM”, mis oli Raadio 2 juulikuu enim mängitud lugu.

Kuula uut lugu lähemalt siit.

Kommentaarid puuduvad