Parimad uued ja vanad hitid

toob sinuni STAR FM

Kõrv peale! GENKA & DEW8 avaldasid tarantinoliku videosingli: laske riime, mitte inimesi

GENKA & DEW8
GENKA & DEW8 — FOTO: Pressimaterjal

Auhinnatud hiphop duo GENKA & DEW8 esitlevad uut singlit “JÕHKER VERETÖÖ KÄREVERE TEEMAJA JUURES” ja selle ametlikku muusikavideot. Lugu on sissejuhatuseks albumile “DOOM”, mis jõuab kuulajateni juba järgmisel nädalal.

Multitalent DEW8 ja riimimeister GENKA ühendasid 2021. aastal jõud ning valmis kriitikute poolt kiidetud ja auhinnatud kauamängiv “OLEG”. Nüüd on duo maha saanud uue šedöövriga “DOOM”, mis ilmub juba järgmisel teisipäeval, 7. märtsil. GENKA & DEW8 uue muusikalise peatüki juhatab täna sisse aga tõsielulistel sündmusel baseeruv videosingel “JÕHKER VERETÖÖ KÄREVERE TEEMAJA JUURES”.

“Sõitsin Tartusse DEW8 juurde Ö Stuudiosse ja Tallinnast startides panin ta biidid autos üürgama,” meenutab GENKA. “Kui Tartu lähedal Käreveresse jõudsin, olin roolis juba kolm lugu välja mõelnud. Tegin peatuse, astusin autost välja ja tabasin end mõttelt, et põhimõtteliselt ma nagu slay’isin kõik need kõlanud biidid”

“See lugu on Tartu-Tallinn suurepärase koostöö vahelüliks. See maantee on kurikuulus, kus toimuvad matsud, kirjutatakse peas albumeid ja kuulatakse mussi. Epp Kärsin ütles ka midagi, mis seal tehakse. Aga, mis on kõige tähtsam – see on kõik Tarantino kastmes,” lisab DEW8. “Piprane. Tšilline. Mõrvarlikud Doris Kareva ja Betti Alveri kehastused. Ja loomulikult klassikaline Cadillac. Tehke muusikat ja ärge tehke sõda. Laske riime, mitte inimesi! Kasutage oma loomingut, et tulistada endast kõik mõtted välja!”

Värsket singlit saadab tarantinolik muusikavideo, mille autoriks legendaarne Masa. “See  video peegeldab viimase aasta olukorda. Meie kõigi tegevust saadab kaudselt või otseselt taparelvade helid ja sõda,” seletab Genka. “Ja mitte ainult Ukraina sõda, sest me sõdime siin omavahel iga päev, aga hoopis  arvamusartiklites ja sotsmeedias. Aga jah, ideaalmaailmas võiks relvad täriseda vaid räpivideotes ja Tarantino filmides. Make love and rhyme! No war and crime, nagu video lõpus tiiter ütleb!”

Kommentaarid puuduvad

Parimad uued ja vanad hitid

toob sinuni STAR FM