Kõrv peale! Eesti Laulu finalist Janek avaldas oma võistluspalast eestikeelse versiooni

Janek Eesti Laulu pressipäeval
Janek Eesti Laulu pressipäeval — FOTO: Silver Siilak

Eesti Laulu finalist Janek avaldas sõbrapäeva eel 3. veebruaril uue loo “Klaasmaja”, mis sündis koostöös Maian-Anna Kärmase ja Kjetil Morlandiga.

“Eesti Laulul oli sel aastal nii vähe eestikeelseid laule ja kuna ma ise tahan ka eestikeelset muusikat teha, siis tahtsin kuulajaid taas üllatada, aga seekord emakeeles. Loo viisi autoriks olen mina ja Kjetil Morland. Teksti tegi imeandekas Maian-Anna Kärmas” märkis Janek Valgepea pressiteates.

“Lugu räägib armastuse murdepunktist mida me kõik ühel hetkel läbi elame. Ma loodan, et see lugu annab inimestele lootust ja toob rahu ja armastuse koju tagasi” lisas ta.

“Klaasmaja” produtseeris ja miksis Kjetil Morland, kes artistina esindas Norrat, 2015. aasta Eurovisioonil. Temaga algas koostöö 2022. aasta oktoobris. ‘Klaasmaja’ masterdas Grammy-nomineeritud produtsent Jonas Westling, kes on seotud paljude tuntud artistidega nagu Lady Gaga, McCrtney, James Arthur jt. 

Eesti Laulu finaalis lähevad võitu püüdma 12 artisti, finalistid lisaks Janekile tähestikulises järjekorras on: ALIKA, Andreas, Anett x Fredi, Bedwetters, ELYSA, INGER, Meelik, MIA, m els, OLLIE ja SISSI.

Piletid finaalkontserdile leiab Piletilevist.

Kommentaarid puuduvad