Kõrv peale! Cartoon avaldas koos Bedwettersiga uue loo

Bedwetters
Foto: Oliver Kadaksoo

8. juulil avaldas elektroonilise muusika kollektiiv Cartoon uue singli „I’m Not Alright“, millel teeb kaasa äsja comeback­-singli üllitanud Bedwetters. Lugu ilmus prantsuse plaadifirma Dancing Dead alt koos animeeritud muusikavideoga, mille autor on Reimo Õun.

„I’m Not Alright“ on žanriliselt siiani kõige mitmekülgsem Cartooni sulest ilmunud singel. Joosep Järvesaar, kes kuulub nii Cartooni kui Bedwettersi ridadesse, jagas algselt Bedwettersile kirjutatud demolugu Cartooni liikmetele Ago Teppandile ja Hugo Martin Maasikale ning edasine on juba ajalugu. Värkselt ilmunud loolt leiab mõjutusi nii pop-, rokk- ja metalmuusikast kuni emo, estraadi- ja psy-trance elementideni.

„Me pole sellist kompotti varem proovinud, see lugu kuidagi ise formuleerus ennast selliseks,“ räägivad Järvesaar ja Teppand. „Lisasime koguaeg uusi asju, võibolla isegi liiga palju, aga lugu ennast kuulates on selline tunne, et päris mõnus sai! Öeldakse, et less is more, aga siin loos on kindlasti more is more,“ muhelevad muusikud. „I’m Not Alright“ ilmus prantsuse plaadifirma Dancing Dead alt ühes animeeritud muusikavideoga, mille autoriks on kollektiivide andekas sõber Reimo Õun.

Cartooni järgmised ülesastumised on täna, 8. juulil Pärnus, festivalil Beach Grind ja 17. juulil Liquicity Festivalil Hollandis. „I’m Not Alright“ on kuulatav kõikidel muusikaplatvormidel. Cartooni tegemistel saab silma peal hoida Instagrami ja Facebooki vahendusel.

Kuula uut lugu ja videot lähemalt siit.

Kommentaarid puuduvad