Reklaam sulgub sekundi pärast

Muusika

toob sinuni STAR FM EESTI

Kõrv peale! Ariadne avaldas uue singli: see on väga personaalne

Ariadne
Ariadne — FOTO: Pressimaterjal

Täna ilmus Ariadne uus singel ‘’Better Without You’’, mis on artisti sõnul ood enesearmastusele.

’'Better Without You’’ on kirjutatud Soomes laulukirjutajate Ariadne, Kerri Watt, Hannah Jane Lewis ja Peppina Pällijeff koostööna. Produtsendiks Joonas Parkkonen.

Lugu sündis Ariadne jaoks täiesti uudsel viisil. ''Ma pole kunagi eelnevalt töötanud juba valmis kirjutatud demoga. Ütlen ausalt, et alguses pidi mind pikalt veenma, et sellele demole üldse võimaluse annaksin. Otsustasin seda siiski teha. Minu jaoks on alati olnud oluline, et suudaksin panna loo sisse oma hinge. 16-tunnise stuudiosessiooni tulemusena sündiski antud pala  – see on väga personaalne ja mul tekkis täiesti uutmoodi side.''

’’Better Without You’’ on ood enesearmastusele, mis on läinud kaduma mürgiste suhete tagajärjel. Ariadne on oskuslikult läbi lüürika kirjeldanud antud teekonda ning uue hingamise leidmist. Arusaam, et keegi ei saa sind tagasi hoida ega kontrollida, kui iseendale kindlaks jääd. Loo kaanekujundus on joonistatud ja kujundatud Ariadne enda poolt, mis ilmestab suurepäraselt ka loo olemust ja enda tiibade leidmist.

Ariadne on viimase kaheksa aasta jooksul olnud üks mõjukamaid muusikuid ja sisuloojaid Eesti popmaastikul. Teda on autasustatud ühe suurima raadio poolt auhinnaga “Parim artist Instagramis” lisaks paljudele teistele prestiižetele auhindadele.

Kommentaarid puuduvad

Muusika

toob sinuni STAR FM EESTI