Reklaam sulgub sekundi pärast

Kas on veel parem? Räppar villemdrillem ja Elina Born avaldasid ühise loo

Elina Born ja villemdrillem
Foto: pressimaterjal

Räppar villemdrillem ja lauljatar Elina Born avaldasid täna värske dueti “veelparem.” Suvine pala pole dünaamilisele duole sugugi mitte esimene ühine koostöö. Tunamullu avaldatud suurhitt “niiea” püsis Eesti digitabelites kümneid nädalaid, oli raadiotes aastal 2020 üks mängitumaid lugusid ning on tänaseks kogunud üksiainu Spotifys ja YouTubeis üle 2,6 miljoni kuulamise-vaatamise.

“Lugu sündis väga loominguliselt ja kergelt ning on hea meel, et saan taas Elinaga hääled ühte kappi panna. See oli mõnes mõttes natuke nagu klassikokkutulek — kogu produktsioonitiim loo ümber oli sama, mis “niieal”. Eks kindlasti on nii endal kui fännidel kohene võrdlusmoment, aga näen ise seda lugu nö mõttelise järjena “niieale”. Las jääda rahva otsustada, kas on siis niiea või lausa veelparem,” räägib villemdrillem värske pala sünnist. 

Mullu oktoobris aktiivsemalt muusikaareenile naasnud Elina Born ei jää kiidusõnadega tagasihoidlikuks: “Huvitav on mõelda, et “niieast” on möödas juba kaks aastat. Villem on väga andekas ja meie omavaheline koostöö nii stuudios kui ka laval on väga orgaaniline. Hea meel, et leidsin uue sõbra! Niiea avas mind artistina täiesti uuele sihtrühmale ja oleme selle looga väga palju ka koos esineda saanud — minu jaoks täiesti uuele publikule. Musi ja kalli neile,” räägin Born.

“veelparem” muusika ja sõnade taga seisavad power-duo Villem-Elinale lisaks veel Gevin Niglas ja Karl Killing, kes on ka loo produtsentideks. Video filmiti Helsingis andeka fotograafi Julian Riikoneni poolt.

Vaata videot lähemalt siit.

TAUST:

villemdrillem alustas oma karjääri Soundcloudis, kogudes keskkonnas enam kui miljon striimi. Laiema avalikkuse teadvusesse jõudis ta 5MIINUST x villemdrillem talvise hitiga "Paaristõuked", mis püsis Eesti digitabelite #1 kohal 14 järjestikust nädalat. Teine aasta 2020. aasta suurhitt villemdrillemilt oli koos Elina Borniga, lugu ”niiea” ning suurt edu saatis ka villemdrillemi novembris ilmunud lugu ”soolane värska” koos gameboy tetrisega. Möödunud aasta kevadel avaldas villemdrillem oma debüütalbumi “vd” ja oli sellega nomineeritud ka 2022.a Eesti Muusikaauhindadel debüütalbumi kategoorias.