Reklaam sulgub sekundi pärast

Karl-Erik Taukar avameelselt oma varjuküljest: ma olen selles väga kehv!

Karl-Erik Taukar
Karl-Erik Taukar — FOTO: TV3

Karl-Erik Taukar on üks neist artistidest, kes aastavahetuse reeglina lavalaudadel veedab ja aastanumbri vahetumisel šampanjaklaasi kummutamise asemel kitarri tinistab.

Võtsime andeka lauljaga ühendust ja uurisime, kuidas ta ise sellesse suhtub, et aastavahetusel alati tööpostil olema peab ning kas ta eelistaks hoopis koos kallimaga diivanil kerra tõmbamist selle asemel. "Aastavahetus ei ole minu jaoks tohutu aeg, kui ma tahan kuskil omaette olla. Mulle tegelikult väga meeldib aastavahetusel mängida ja bänd on ka selline sõpruskond, me saame ikkagi üheskoos aastavahetuse vastu võtta. Mulle selline aastavahetus nagu tänavu väga meeldis," tunnistab Taukar.

Ka jõulud möödusid muusikul mõnusalt ja rahulikult. "Kuna sugulasi on erinevates Eesti otstes, siis oli mõnus jõulutuur, aga mitte esinedes, vaid sugulasi külastades," sõnab ta.

Kui paljud inimesed annavad iseendale aasta vahetumisel kõikvõimalikke lubadusi, siis Karl-Erik seda pigem ei tee. "Ma ei ole väga lubaduste tegija, kuigi võiks isegi rohkem olla. Minu lubadus ongi see, et ma mõtlen järgmiseks aastaks mingi lubaduse välja," naerab ta.

"Ütlen ausalt, ma olen elus väga kehv ettemõtleja. Mõnikord, kui keegi küsib minult, kus ma järgmine nädalavahetus esinen, siis ma tegelt ei oska vastata ja pean kalendrit vaatama. Seda ei saa mulle väga ette heita, et ma liialt tulevikus elan. Ma ei oska elada tulevikus!" tunnistab Taukar.

Bändi viimasest albumist on omajagu aega möödas: millal on oodata uut muusikat? "Me oleme rohkem keskendunud lugudele ja videotele, aga kui tõsisemalt rääkida, siis tõesti lugu välja anda on aasta alguse üks plaan. Me oleme selle looga mitu kuud tööd teinud ja nagu kombeks on, me mõtleme asjad alguses üle ja siis keerame paar lehekülge tagasi ja hakkame kuskilt poole pealt uuesti. Uus lugu on tulemas ja ma loodan, et äkki veebruarikuus kindlasti," paljastab Karl-Erik. 

Milline uus lugu olemas saab? "No räppima ma ei hakka, seda ma ei tee. Nagu üldiselt paistab, kõik räpivad, aga me ikkagi jääme oma liistude juurde. Me ajame oma rida ja kellele meeldib, sellele meeldib," jääb muusik lootusrikkaks.