Reklaam sulgub sekundi pärast

Muusika

toob sinuni STAR FM EESTI

Jaanuarikuus läheb kuumaks! Tanel Padar, Ott Lepland ja Robert Linna ühendavad jõu

Pilt: pressifoto
Pilt: pressifoto

Jaanuaris läheb kuumaks! Ei, see ei ole ilmateade, aga hitihoiatus kindlasti. Aasta esimesel kuul ühendavad Tanel PadarOtt Lepland ja Robert Linna oma muusikalise jõu ning astuvad üheskoos lavale, et esitada legendaarse ansambli Rock Hotel aegumatuid hitte.

Need õhtud tulevad unustamatud, sest ette võetakse kogu Rock Hoteli lugude paremik, et teha suur kummardus sel aastal oma tegevuse lõpetanud ansamblile.

„Tähti üheks õhtuks meist kergelt tulla võib..“ nii oli juba 44 aastat lavalaudadel laulnud legendaarne Rock Hotel. See bänd ei vajanud tutvustamist ja need mehed samuti mitte. Tegemist ei olnud ühe õhtu tähtede, vaid ennast rasvaselt Eesti muusika ajalukku kirjutanud muusikutega, kes sel aastal andsid oma viimase ühise kontserdi. 

Mehed saavad puhata, aga nende muusika mitte. „Marie, Marie“, „Kikilips“,“Rokabilly Rock“ ja kümned teised eestlaste rakumällu salvestunud lemmiklood kõlavad 20. jaanuaril Pärnu Kontserdimajas, 27. jaanuaril Vanemuise Kontserdimajas Tartus ja 28. jaanuaril Alexela Kontserdimajas Tallinnas. Piiratud kogus pileteid saadaval Piletilevis!

Kommentaarid puuduvad

Muusika

toob sinuni STAR FM EESTI