Muusika

toob sinuni STAR FM EESTI

Ingmar Erik Kiviloo muusikavideo filmiti eriti pöörastes tingimustes: videost pole aru saada, kui külm seal oli!

“Eesti otsib superstaari” saatest tuule tiibadesse saanud Ingmar Erik Kiviloo avaldas värske singli, mille video filmiti eriti ekstreemsetes tingimustes. “Videost pole aru saada kui meeletult külm tegelikult seal võtteplatsil oli,” ütleb Kiviloo.

Noor muusik ja laulja Ingmar Kiviloo on nüüdseks pea aasta aega elanud Ameerika Ühendriikides ning nüüd avaldas ta oma esimese ingliskeelse loo, mis salvestati koostöös sõpradest muusikutega Berklee Muusikakolledžis Bostonis.

Muusikavideo filmiti maikuisel õhtupoolikul päikseloojangust südaööni koos režissöör Alice Aleksandridiga Soome lahes ning visuaalselt üllatab meid videos tiibklaver, mis on paigutatud merre. “Videost pole aru saada kui meeletult külm tegelikult seal võtteplatsil oli! Eriti kui olla pea 7 tundi järjest meres, õhukese siidisärgiga, jalad vees klaverit mängida ja laulda. Õnneks klaveri pärast muretsema ei pea, tegemist oli Rein Rannapile kuuluva rekvisiidiga, millega varemgi pöörasemaid ideid on teostatud,” kommenteerib Kiviloo. Lisaks tegi videos kaasa tuntud trummar Peeter Jõgioja.

Ingmari jaoks on antud lugu väga oluline, sest see oli esimene, mille ta Ameerikasse kohale jõudes kirjutas. “See on loodud eelmise aasta augusti lõpus värskete emotsioonide pealt. Minu jaoks kirjeldab see lugu tundeid ja mõtteid, mil sa pole kindel kas näed neid inimesi oma elus veel uuesti, kes on siiamaani su elus olnud või millal on viimane kord kedagi oma elus kohata,” ütleb ta.

“Selle aasta algul andsin endale lubaduse, et distsipliini ja praktiseerimise eesmärgil kirjutan iga päev vähemalt ühe loo või muusikalise idee. Nii mul oligi maikuuks üle saja uue loo visandi kirjutatud. Enamik neist ei ole minu enda hinnangul väärt avaldamist, vaid on pigem harjutamise eesmärgil loodud, kuid ütleme kümmekond on päris head. Neid lugusid ma hetkel aktiivselt salvestan ja viimistlen, et veel selle aasta jooksul mitmeid neist välja anda,” lisab Ingmar Erik.

“Tunnen et olen lähemale jõudmas stiilile, missugust muusikat tahan enamasti kirjutama jääda ning mul on hea meel, et kohtusin Ameerikas inimestega, kes aitasid seda lugu teostada,” ütleb ta.

Loos mängisid trumme kitarri ja basskitarri Ingmari lennukaastastest sõbrad, kes on kõik pärit erinevatest Ameerika osariikidest. Muusikat salvestasti Berklee salvestusstuudiotes koos Prantsuse päritolu helindaja Théo Laurent-Vitalega.

Vaata Ingmari uut muusikavideot!

Vaata ka artikli päises olevast “Stuudio” intervjuust, kuidas Ingmar õpingutega Ameerikas rahul on!

Kommentaarid puuduvad

Muusika

toob sinuni STAR FM EESTI