Muusika

toob sinuni STAR FM EESTI

Ideaalne lugu ekskallimale saatmiseks! Merilin Mälk ja säm avaldasid uue singli

Merilin Mälk ja Säm
Merilin Mälk ja Säm — FOTO: Pressimaterjal

Merilin Mälk andis koos sämiga välja uue singli “11”. Demo algatasid noored Soomes koos Camu Creutz`i ja Elias Hjelm`iga. Lugu elas vahepeal päris mitmekülgset elu,  ideega jätkati lõpuks Eestis ning loo aitas lõpuni teha Gevin Niglas. 

Merilin arvab, et see on ideaalne lugu, mida saata oma ex`ile: “Tegin just sellise avastuse, et säm räägib oma eelmises loos “Keset kevadet” kevadisest armuvalust: “Talv on lihtsalt mind maha matnud ja kevad pole kunagi nii valus olnud”. Ning meie uus lugu “11” justkui räägib sellest, mis sellele kevadele järgneb, kui suhe on juba karile jooksnud. Suvi on käes, palju melu, tahaks ju nautida mitte vanade probleemidega tegeleda.” 

Merilin ja säm andsid eelmisel aastal välja Eesti raadiote top50s lausa 28 nädalat trooninud singli “Tuim ja tundetu”, seega säm`iga uuesti koostööd teha tundus Merilinile igati loogiline. Merilini meelest töötab just nendevaheline kontrast: ”Minu hele hääl ja tema madal tämber sulanduvad minu meelest maitsekalt kokku.” 

Loole “11” tegi visuaali Markkus Mikk: “Lugu kuulates ja Meriliniga mõtteid põrgatades sündis idee või mingisugune tunne pealtnäha piltilusast suhtest, kus kumbki osapool enam ei hooli, märka ega tunne 11. Ideest lähtudes sai visualiseeritud selline igavesti korduv nõiaring, kus Merilini ja sämi poolt portreteeritud karakterid ei oska, ei tea või ei taha väljuda igavesest surnud ringist ehk lõppenud suhtest.”

Kommentaarid puuduvad

Muusika

toob sinuni STAR FM EESTI