Muusika

toob sinuni STAR FM EESTI

Huvitav kokkusattumus! Kolm kuulsat naislauljat avaldasid oma uued lood samal päeval

Selena Gomez, Ariana Grande, Miley Cyrus
Selena Gomez, Ariana Grande, Miley Cyrus — FOTO: 123rf

Käes on popmuusika jaoks oluline nädal, kus artistid Selena Gomez, Miley Cyrus ja Ariana Grande avaldasid neljapäeva õhtul oma uued lood.

Gomez alustas oma uue muusika promomist eelmisel nädalal, kui ta säutsus: “Te olete juba mõnda aega uut muusikat küsinud.” Ta lisas, et kuigi ta jätkab oma kolmanda stuudioalbumi kallal töötamist, soovis ta välja anda lõbusa väikese loo, mille ma mõni aeg tagasi kirjutas ja mis sobib suve lõppu ideaalselt.”

Ta paljastas, et see laul kannab pealkirja “Single Soon” ja see avaldatakse neljapäeva õhtul koos muusikavideoga.

Cyrus teatas samuti eelmisel nädalal, et annab välja oma uue singli “Used to be Young” neljapäeva südaööl ja uue loo tähistamiseks jõuab ABC telekanalile erisaade “Endless Summer Vacation (Backyard Sessions)”.

Ta kirjutas, et telesaade on tagasivaatav intervjuu, mis jagab lugusid tema esimesest 30 eluaastast ja laul “Used to be Young” on pühendatud lojaalsetele fännidele.

Teisipäeval postitas Cyrus laulu “Used to be Young” laulusõnad, öeldes, et laulusõnad on kirjutatud peaaegu kaks aastat tagasi, sel ajal, kui ta tundis, et teda mõistetakse valesti.

Grande tähistab oma debüütalbumi “Yours Truly” 2013. aastal ilmumise 10. aastapäeva koos iganädalase uue looga.

Eelmisel nädalal laulja Instagrami lehele postitatud videos avalikustati kogu kava, alustades “Yours Truly” digitaalse deluxe versiooni avaldamisest neljapäeval kell 21.00 PST koos värskelt salvestatud “Honemoon” live-esitustega.

Kui sellest veel ei piisanud, siis reedel tähistavad ka uue muusika avaldamist Iggy Azalea, BLACKPINK ja Sza.

Nüüd võib olla õige aeg oma muusikakogusse ruumi teha, sest sinna on lisandumas palju uusi hilissuvisi võnkeid.

Kommentaarid puuduvad

Muusika

toob sinuni STAR FM EESTI