Reklaam sulgub sekundi pärast

Muusika

toob sinuni STAR FM EESTI

Hitihoiatus! Maianilt ilmus isiklik singel: see on siiani minu kõige haavatum lugu

Maian
Maian — FOTO: Pressimaterjal

Maian lasi välja väga isikliku pala “Mitu”, mis näitab teda taaskord suurepärase sõnade ja muusika kirjutajana. Muusikalise ühishingamise leidis Maian seekord Läti muusiku ja produtsendi Jānis Jačmenkinsi ehk JJ LUSHiga.

Maian tunnistab, et “Mitu” on kindlasti siiani kõige isiklikum ja haavatum lugu, mille ta kirja on saanud: “See laul räägib ikka ja jälle armastusest. Kuid arvan, et nüüd, kus see lugu kõigile kuulata on, jätan kuulajale võimaluse seda ise enda jaoks tõlgendada. Kindlasti loeb sealt üht-teist ka ilma sisendita välja.

“Mitu” sündis nii loomulikult ja kiiresti, võttes tuumaks minu enda elu ja valu. Muusika on minu teraapia ning see lugu kannab seda minu arvates eriti ilmekalt. Mul on hea meel, et näitan ennast jälle uuest küljest ning nagu elus on üldiselt tavaks, siis erinevus rikastab. Loodan, et see on kõigi jaoks põnev üllatus ja uus tahk Maianist.”

Ka visuaal sai loole vägagi personaalne ja Maiani-keskne. Video autoriks on juba varem temaga koostööd teinud Markkus Mikk: “Maianiga arutades sain aru, et laul on isiklik ja päris kogetud emotsioonist. Kaevusime koos sügavamale ja lähtusin enda varasemas elus läbielatud hilisõhtustest paanikahoogudest ja ärevusest - midagi, mida koged, kui elus toimub sinu kontrolli alt väljunud suurem muudatus vms. Üritasin neid justkui ameerika mägedena tunduvaid üksildasi kurbi hetki visualiseerida ja tuua need muusikalist poolt toetavasse pilti.”

Kommentaarid puuduvad

Muusika

toob sinuni STAR FM EESTI