Galerii: Trad.Attack!’i megakontserdil värises maa ja särises taevas

Pilt: pressifoto
Pilt: pressifoto

Trad.Attack! andis 19. augustil Tartu Lauluväljakul oma suurima kontserdi. Lisaks bändile vallutasid lava mitmed külalised, Vaiko Epliku ja Mariia Baryshpoli esituses kõlas ka eesti- ja ukrainakeelne “Armasta mind”. Vaata piltidelt, milliseid emotsioone tekitas Eesti muusikamaastikku raputav kontsert kohapeal.

“See kõik on siiamaani uskumatu! Energia, mis reedel laval ja publikus särises, saadab meid veel tänagi,” jagab bändiliige Sandra Vabarna. “Selle kontserdi korraldamisega oli seotud üle 150 suurepärase meeskonnaliikme ja see oli kindlasti meie elu kõige võimasam elamus,” lisab Vabarna.

“Meie fännid on lihtsalt võrratud!” lisab bändi trummar Tõnu Tubli. “Oleme siiralt tänulikud ja hindame seda väga, et üle 5000 inimese otsustas koos meiega reedel ajalugu teha,” lisab ta.

“Suured tänud ka meie soojendusesinejatele SUVE-le ja Minimal Windile, et nad meie hullusega kaasa tulid,” jagab kiidusõnu bändi kitarrist ja kontserdi üks korraldajatest Jalmar Vabarna. “Soojendusesinejad on üliolulised, et kontserdikogemus moodustaks ühtse terviku,” lisab Vabarna.

Trad.Attack! jätkab sügisel välismaal tuuritamist. Samal ajal jätkub töö ka uue albumiga, mis ilmub 2023. aasta kevadel.

Vaata kogu pildigaleriid lähemalt siit.

Kommentaarid puuduvad