GALERII I Tõeliselt võimas! Vaata, kuidas valmib Rammsteini kontserdiks lava

Foto: pressifoto
Foto: pressifoto

Juba sellel kolmapäeval, 20. juulil, esineb Tallinna Lauluväljakul Saksa industriaalroki lipulaev Rammstein. Avaldame pildigalerii ja näitame lähemalt, kuidas möödub vingeks kontserdiks lava ehitamine.

Live Nation Eesti juhi Eva Palmi sõnul tuleb see viimase dekaadi suurim show. “Kujutle, et oled sattunud justkui Mordori eeskotta, sinna annab juurde vunki Mad Max’i futuristlik tehnokraatlik masinavärk ning kõik see lõimub Rammsteiniga Lauluväljakul,” lisas ta. “Suurejooneline vaatemäng, mastaap ja energia on kirjeldamatu,” rääkis Palm, “oleme seda showd siia oodanud 2,5 aastat, nüüd lõpuks jõuab see Lauluväljakule.”

“Kohale soovitame kindlasti tulla ajavaruga, sest seoses suure hulga külastajatega võib piletikontroll ning isiku ja asjade läbivaatus võtta aega,” ütles Meeskond Security juht Eigo Sõster ning lisas, et kaasa tuleb võtta isikut tõendav dokument, juhuks kui tekib vajadus inimese tuvastamiseks või vanuse kontrollimiseks.

Tallinna Lauluväljak avab väravad 20. juulil kell 17.00. Sissepääs on Mere, Mäe ja Oru väravatest. Pääsu kontserdile tagab pilet/käepael, mis on ostetud eelmüügist ning mille olemasolu kontrollitakse väravas.

Vaata lähemalt pildigaleriid siit. Piltide autor on Jüri Kartul.

Kommentaarid puuduvad