Eurovisioonil rahvast hullutanud The Roop avaldas albumi “Concrete Flower”

The ROOP
Foto: Pressimaterjal

Möödunud aasta Eurovisioonil ilma teinud ja finaalis kaheksanda koha saavutanud Leedu ansambel The Roop avaldas värske albumi “Concrete Flower” ja seda just nimelt tänavuse lauluvõistluse nädalal, et fänne uue muusikaga kostitada.

Albumilt leiab nii 30 miljonit ülemaailmset kuulamist ja 15 miljonit muusikavideo vaatamist kogunud hiti “Discoteque”, Ukraina abistamiseks avaldatud heategevusloo “Love Is All We Got”, albumi fookussingli “Let’s Get Naked” ja palju muud.  

Albumi nimi kujutab endas ühe imekauni lilleõie jõudu, murda läbi betoonist seinast. Bänd tunneb, et see kirjeldab hästi ka nende enda karjääri kulgu, üritades hallist massist erineda ja inimeste südamesse tungida. Värskemast loomingust leiab albumilt lood “Running From Myself”, “Wabi Sabi”, “She Lives Here”, “Every Second”, “Multiply”.

Albumi kaanepildi idee tuli bändi solistilt Vaidotaselt ning selle aitas ellu viia Taiwanis asuv stuudio Damonxart. Bänd sõnas, et albumi kaanepilt sümboliseerib osaliselt ka Leedu ajalugu, mis 90ndatel Nõukogude Liidust eraldus. Tegu on pealtvaates keset betoonpinda õitseva lillega. Lille õied on bändi lemmikutes värvides, mis ühtlasi nende muusikavideotes domineerivad.

Ansambel The Roop pühendab uue albumi kõigile vabadele hingedele, kes soovivad elu nautida, edasi liikuda ja samuti kõigile, kes vajavad killukest inspiratsiooni ja motivatsiooni, et oma unistuste poole püüelda. 

Albumi lugude nimekiri:
1. On Fire
2. Let’s Get Naked
3. Ohmygodable
4. Running From Myself
5. Love Is All We Got
6. Discoteque
7. Wabi Sabi
8. She Lives Here
9. Every Second
10. Multiply

Kommentaarid puuduvad