Reklaam sulgub sekundi pärast

Palju õnne! Eesti Laulu võitis suurfavoriit STEFAN

Eesti Laul 2022 ülekaalukas võitja on STEFAN looga “Hope”, võiduloo autorid on Stefan Airapetjan ja Karl-Ander Reismann. “Hope” esindab Eestit maikuus Torinos toimuval Eurovisiooni lauluvõistlusel.

Eesti Laulu superfinaalis pälvis teise koha Minimal Wind ft. elisabeth tiffany looga “What To Make Of This”, võistluse kolmas oli ELYSA “Fire”. Kokku anti superfinaalis 57 472 häält.

Finaalis võistlesid veel Elina Nechayeva, Andrei Zevakin ja Grete Paia, Jaagup Tuisk, Ott Lepland, Stig Rästa, Anna Sahlene ja Black Velvet.

Finalistide etteasteid hindas 11-liikmeline rahvusvaheline žürii koosseisus Mr. Lordi (Soome), Martin Sutton (UK), Marta Cagnola (Itaalia), Audrius Giržadas (Leedu), Per Sunding (Rootsi), Natalie Horler (Saksamaa), Scarlet Keys (USA), Lotta Furebäck (Rootsi), Emily Griggs (Austraalia), Lörnic Bublo (Ungari), Jonathan Perkins (USA).

Näita 10 kommentaari

Tänan Teid Stefan sellise ägeda emotsiooni pakkumise eest.
Olete suurepärane artist.
Lennake kõrgelt, sest Teie tiivad kannavad!

Vasta

Mõnus lugu vähemalt ka tulevikus äratuntav!

Vasta

Mõnus lugu vähemalt ka tulevikus äratuntav!Ei ole kahekordne kommentaar!

Vasta

Palju, palju õnne, Stefan!!!! Hoidsin ja hääletasin Sinu poolt!!!
Mul on hea meel, et võitsid!!Kõigi nende kiuste, kes vahepeal Sinust ette said, hääletamisel. Aga ma uskusin sinusse, et Sina võidad!!!!! Super!!!! Tubli poiss!!! 🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🥴🥴

Vasta

Tubli poiss, tegid ära!!!!!
Oled hea välimusega ja m a usun, et suudad Itaalias ka palju südameid võita!!!! Nii laulu kui ka välimusega!!! Ma hoidsin Sulle pöialt ja hääletasin Sinu poolt!!!!

Vasta

Super!!!

Vasta

Lugu meeldis, esitaja üliarmas. Edu sulle Stefan!

Vasta

Palju õnne võidu puhul

Vasta

Mina hääletasin viis korda ja see võit tuli mul hea meel

Vasta

See lugu läks väga südamele soovin edu Stefan

Vasta