Reklaam sulgub sekundi pärast

Mitme aasta tagune video purjakil Stefanist ujus taas pinnale: see ei õigusta seda, mida ma tegin, aga…

Star FM

Stefan alustas tööd uues ja põnevas ametis.
Stefan alustas tööd uues ja põnevas ametis. — FOTO: Silver Siilak

Raadio Star FM hommikuprogrammis käis külas andekas laulja ja värske Eesti Laulu võitja Stefan, kes rääkis oma äärmiselt andekast õest ja avaldas huvitava seiga oma lapsepõlvest.

Stefan rääkis, kuidas tal on ka äärmiselt andekas õde Stefania, kes elab siinsamas Eestis koos oma kahe lapse ja pakistaanlasest abikaasaga. "Ma tahaks öelda, et ma olen hea onu, aga kahjuks ma pole neil väga tihti külas käinud, sest mul on natuke kiire. Samas käivad nemad mul üsna tihti külas," räägib Stefan, kuidas ta tahaks oma õelapsi tihedaminigi näha kui muidu.

Armeenias, kust Stefan pärit on, on kogukonnatunne ja kokkukuuluvus väga suur asi ning peale Eesti Laulu võitu helistati talle koheselt eestlaste Armeenia kogukonnast. "Ta ütles: "Stefan, sa ei kujuta ette, millega sa hakkama said! Me äratasime kõik armeenlased üles ja ütlesime, et pommitage ajakirjanikke!". Vot see näitab seda tõelist kokkuhoidvust," meenutab Stefan toredat telefonikõnet. 

Stefan tunnistab, et lapsepõlves oli ta tegelikult väga tagasihoidlik ja arglik ning tema vanemad panustasid hoopis tema õe peale, sest tema paistis rohkem silma ja oli ekstravertsem. Lõpuks märkas tema lauluannet hoopiski kõrvalseisnud õpetaja, kes kutsus ta laulutundi. 

Seoses Stefani võiduga on taas pinnale ujunud ka üks vana Tiktoki video, kus on näha purjakil Stefanit mingitele neidudele lähenemas. "See on mingi 7 aastat vana video, mis on tehtud kuskil gümnaasiumi lõpupeol. Muidugi see ei õigusta seda, mida ma tegin. Eks me tähistasime seal ja ma jagasin sõpradega videosid ja see läks ringlema," tunnistab ta ning lisab, et peamiselt on tal kahju väikeste laste pärast, kes ei saa aru, mis seal videos toimub.

Kuula täispikka intervjuud raadio Star FM hommikuprogrammist!

Näita 3 kommentaari

Väga huvitav oleks teada,kas videolevitajad on tõesti kogu elu,sünnist saati ,olnud inglid.Ütlen vaid neile ,et tehke järgi!Stefanil on imetore perekond ,eriti õde Stefania koos abikaasa ja lastega.Soovin neile kõigile tervist ja õnne!Stefanile hoiame kõik kahte pöialt.!

Vasta

las ta nüüd olla, Meeldib, et noor inimene on nii osavõtlik, arusaaja tavaelust. Ta ei laveeri mitte ühegi sõnaga, ta hindab, et talle on antud elu

Vasta

No tõesti- mida imet! Noor inimene elab noore inimese elu, aga ta teeb ka kõike muud ja on palju saavutanud! Olge vait või tehke järgi!

Vasta