Kas Eesti pääseb Eurovisiooni finaali? Vaata, mida ennustavad Timmeri tarokaardid Stefanile

Kollaaž
Fotokollaaž: Silver Siilak

Täna on käes see kauaoodatud päev, kui Stefan astub Torinos Eurovisiooni lavale oma looga “Hope”. Kuidas läheb Eestil tänavu ja kas me jõuame Eurovisiooni finaali? Vaatame, mida ennustavad Merily Timmeri tarokaardid Stefani tähtkujule.

Stefan Airapetjan on sündinud 1997. aastal 24. detsembril, seega on ta tähtkujult Kaljukits. Kaljukitsel on tohutud võimalused edu saavutamiseks, kuid isegi edukana on paljudel kalduvus pessimismile. See võib pidurdada neid liikumast eesmärgi poole. Kaljukitsel on kindel veendumus, et nad peavad kellekski saama. Kaljukitse peaksid keskenduma mingile saavutusele, varanduse kogumisele või kohustuste täisele kas äris, poliitikas, ühiskonnas või intellektuaalsetel elualadel.

Merily Timmeri ennustus näitab, et Kaljukitsed on sellel nädalal mures suurte otsuste pärast, olgu selleks siis kolimine, millegi ostmine või müümine, kinnisvara jms. “Te kahtlete, kas te teete õige otsuse. Tuleviku pärast olete mures. Võtke see nädal ja analüüsige see läbi – võtke paber ja kirjutage või joonistage see läbi,” soovitab ta.

“Meesterahvad – teie mõtlete suhetele, mis teid edasi viivad aastate jooksul. Edasiminekut otsite,” sõnab ta. 

“Need, kes on suhtes – võtke see nädal mõni tore väljasõit ette, veetke natuke koos aega, sest tundub, et sellest on puudus olnud teil,” lisab Merily. 

Merily hoiatused ja soovitused Kaljukitsedele selleks nädalaks: tehke asju oma sisetunde järgi. “Kui sisetunne ütleb, et miski on õige või vale, siis nii ongi. Ei pea üleliia muretsema, te teete õige valiku nii või teisiti!”

Kas see kõik viitab sellele, et Stefanit ootab ees edu või põrumine? See selgub juba täna õhtul, kui algab teine Eurovisiooni poolfinaal kell 22.

Vaata lähemalt videost!

Näita 2 kommentaari

Timmer saab kaartide toel edasi, and võidab ka kaartide abil eurovusseri visiooni finaalis medali sedasi

Vasta

Täiesti mõttetu ennustus selleks hetkeks. 😳

Vasta