Eksklusiivsed intervjuud! Conchita Wurst: Stefan meeldib mulle mitmel põhjusel

Eurovisioon 2022

Juba täna selgub, kes võidab 2022. aasta Eurovisiooni lauluvõistluse. Kuid enne seda püüdis TV3 Torinas kinni Eurovisiooni lauluvõistluse võitjad ja suured staarid Conchita Wursti, Loreeni ja Duncan Laurence.

Loreen esindas Rootsit 2012. aasta Eurovisiooni lauluvõistlusel Bakuus lauluga “Euphoria”. Nüüd on ta kohal Torinos ja tõdes, et tal on imeline Eurovisioonil tagasi olla ja ta hindab ka seda publikut, kes on siia kohale tulnud ja ütleb, et tunneb siin nii palju armastust.

’’Minu Eurovisiooni esitus tuli otse südamest. Kui sa end avad ja see inimestele meeldib, siis on see väga ilus tunne,” meenutab Loreen oma võitu.

Duncan Laurence võitis Hollandi esindajana 2019. aasta Eurovisiooni lauluvõistlusel Tel Avivis esikoha lauluga “Arcade”. Tema sõnul on Torino imekaunis ja kogu atmosfäär on väärt külastamist. 

Conchita Wurst on Austria laulja, kes võitis 2014. aasta Eurovisiooni lauluvõistluse võitja. Tema sõnul on Eurovisioon parim aeg aastas. Selle aasta tugevatest lugudest toob Wurst välja just Ukraina loo ja ütleb. Stefani kohta jagub tal ainult kiidusõnu ja ütleb, et ta kuulub samuti tema lemmikute hulka ja seda väga mitmel põhjusel.

Vaata kuulsate Eurovisiooni staaridega intervjuud lähemalt siit.

Kommentaarid puuduvad