Võtab suisa hingetuks! Vaata, kui palju maksab majutus Eurovisiooni ajal Liverpooli linnas

Majutushinnad Liverpoolis võtavad hinge kinni
Majutushinnad Liverpoolis võtavad hinge kinni — FOTO: 123rf/kuvatõmmis

8.-14. mai on Inglismaal, Liverpoolis Eurovisiooni nädal ja kohale saabub tuhandeid fänne üle terve maailma. Kui palju tuleks aga majutuse eest välja käia, kui tahaks täna veel kohale lennata ja lauluvõistlusest osa saada?

Loome hüpoteetilise olukorra: on kaks tulihingelist täiskasvanust Eurovisiooni fänni, kes soovivad Liverpoolis terveks nädalaks majutust leida. Kui palju raha nad peaksid välja käima?

Kortermajutused küsivad julgelt

Eurovisioon toimub tänavu M&S Bank Arenal kohe jõe ääres ning kui vaadata majutusi, mis ei jääks sellest asukohast liialt kaugele, kõiguvad hinnad 200-400 euro kandis ühe öö eest. Loo kirjutamise hetkel on valikus 519 erinevat majutust.

Odavaim variant oleks rentida üks tuba 113 euro eest, mis tähendaks nädala peale kulu 796 eurot. 

Kõige kalleim valik oleks rentida välja suur korter, mis mahutab 6 külalist ja mille ühe öö hind oleks 361 eurot. See teeks terve nädala hinnaks 2,162 eurot, mis on küllaltki krõbe, aga kui see tõepoolest inimesi täistoppida, kujuneks ühe külalise hinnaks 360 eurot.

Kui tahta ööbida aga Eurovisiooni toimumispaigale nii lähedal kui võimalik, tuleb ühe öö eest välja käia näiteks 310 eurot. Nii on lõppsumma nädalaks 1,858 eurot.

Airbnb hinnad
Airbnb hinnad — FOTO: kuvatõmmis Airbnb lehelt

Hotellid koorivad eurofänne

Loo kirjutamise hetkel on teiselgi populaarsel majutusplatvormil Booking.com valikus 370 majutust ehk tunduvalt vähem kui Airbnbs.

Odavaim variant oleks jällegi rentida välja tuba ühes majutusasutuses, mille eest küsitakse nädala aja kohta 531 eurot.

Kui jällegi tahta ööbida M&S Bank Arenale võimalikult lähedal, siis selleks on veel saadaval hotell, kus nädal maksaks 2,608 eurot.

Booking.com
Booking.com — FOTO: kuvatõmmis Booking.com lehelt

Kes võidab Eurovision 2023?

Tule hääleta SIIN ja võida 1it.ee Arvutipoe 400 € väärtuses kinkekaart!

Kommentaarid puuduvad