Rangemad reeglid kui lennujaamas! Eurofännide külas on keelatud terve nimekiri asju

Fännid eurokülas
Fännid eurokülas — FOTO: Eurovision 2023

TV3.ee on kohal Liverpoolis, kus toimub tänavune Eurovisioni lauluvõistlus ja nagu igal aastal juba traditsiooniks kujunenud, on ka siin olemas eurofännidele mõeldud ala ehk Eurovillage. Üllatav on aga see, et kuigi sinna on sisse võimalik pääseda täiesti tasuta, on samal ajal terve hulk asju, mis ei tohi ühelgi külastajal kaasas olla.

Eurovision Village ehk eurofännide ametlik kogunemispaik asub tänavu Liverpooli südames Mersey jõe kaldal, umbes pooleteise kilomeetri kaugusel Eurovisioni toimumispaigast Liverpool Arenast. Ala avati esmakordselt 5. mail ja see on avatud kuni finaalini ehk 13. maini.

Sissepääs on kõigile tasuta, v.a finaali õhtul, kui sisenemise eest küsitakse 15 naela. Sisenemiseks tuleb ühtlasi läbida range turvakontroll ja lähemal uurimisel selgub, et tegelikkuses on terve hunnik asju, mida ei tohi endaga kaasa võtta.

Nende hulka kuuluvad näiteks alkohol (üsna loogiline), kotid suuremad kui A4 paberileht, heeliumiga õhupallid ja ka näiteks selliste riikide lipud, kes ei osale Eurovisioni lauluvõistlusel. Aga see pole sugugi kõik!

Vaata täispikka nimekirja kõigist asjadest, mis on Eurokülas keelatud!

Kes võidab Eurovision 2023?

Tule hääleta SIIN ja võida 1it.ee Arvutipoe 400 € väärtuses kinkekaart!

Kommentaarid puuduvad