Muusika

toob sinuni STAR FM EESTI

Eesti Spotify edetabeleid vallutav Siimi andis välja remixi Ariadne loost “Shouldn’t Be Friends”

Kas head asja saab veel paremaks teha? Siimi igal juhul üritas ning andis Ariadne loole “Shouldn’t Be Friends” hoogsama ja elektroonilisema kõla. Boonusena on valminud ka ainulaadne visuaal, mille on teinud visuaalkunstnik Bertan Can. 

“Shouldn’t Be Friends” ilmus esimest korda detsembris, seoses Eesti Lauluga ning sellest ajast saadik on lugu olnud Eesti raadiote TOP100s ning on digiplatvormidel saanud kokku üle 150 tuhande striimi ning lugu mängitakse nii Eestis kui ka mujal maailmas.

Nüüd sai lugu hoogsa ja elektroonilise töötluse Siimi poolt. Remiksiga käib kaasas ka visuaal, mille autoriks on noor visuaalkunstnik Bertan Can, kes tegi esimese töö eesti muusikutele Cartooni ja Pluuto koostöö raames. “Olen visuaalidega vägagi rahul! Kujundaja Bertan uuris minult varakult, kas mul on mingeid eelistusi. Andsin talle üsnagi vabad käed ja palju riski ruumi ning paari päeva pärast oli juba ideeliselt kõik paigas. Minu meelest on kogu visuaal täistabamus ja istub selle remixi ümber ideaalselt!” kommenteerib Siimi. 

Siimi kuulis “Shouldn’t Be Friends’i” originaalversiooni esmakordselt Eesti Laulu kaudu: “Laul paistis mulle koheselt silma Ariadne vokaali ja ägeda helidisaini poolest. Kui sain pakkumise teha sellest oma versiooni, võtsin koheselt kuidagi väga vaba ja eksperimentaalse suhtumise ja proovisin paar nädalat täiesti erinevaid lähenemisi.” 

Noore produtsendi sõnul peegeldab lõppversioon tema “mingisugust pehmemat, funkymat poolt”. “Loodan, et seda märkavad ka kuulajad ning suudavad sellest rõõmu ja värskust leida,” lisab ta. 

Siimi loodab sel aastal asju uuele tasemele viia, nii loomingus kui ka lavalaudadel. “Praegu tundub lähitulevikku vaadates, et mind ootab ees esimene täiskäigul festivalisuvi ning ka Eesti piiride taha on hakanud suurem huvi esinemiste osas tekkima. Ka muusika osas on juba nii mõnigi äge projekt suve ajaks lukku pandud. Üleüldiselt tunnen, et on palju, mida sellest aastast oodata ja olen väga elevil!”

Siimit saab esinemas näha juba 26. märtsil klubis Studio. “Ise olen viimastel kuudel natuke rohkem peidus olnud ja tegelenud asjadega, mis mulle rõõmu toovad. Praeguseks on nii mõndagi uut ja huvitavat valmis saanud ja tundub, et vaikselt on aeg teiega seda kõike jälle jagama hakata. Selleks pole paremat moodust, kui kokku saada ja eriti muheda mussiga paar turgutavat tundi mööda saata!”

Kuula lugu lähemalt siit.

Kommentaarid puuduvad

Muusika

toob sinuni STAR FM EESTI