Eesti Laulu suurüllataja Minimal Wind esitleb oma debüütalbumit: panime kogu südame nendesse kontsertidesse

Minimal Wind
Minimal Wind — FOTO: Pressimaterjal

Eesti Laul 2022 konkursil teise koha võiduga tuule tiibadesse saanud bänd Minimal Wind kutsub kõiki oma esitluskontsertidele.

Bänd avaldas novembri lõpus oma esimese albumi “hi.” ning esitleb albumit neljas linnas. Kontserdid toimuvad 13. jaanuaril Viljandi Pärimusmuusika Aidas, 20. jaanuaril Tallinnas D3-s, 21. jaanuaril Pärnus Wunderbaaris ning 4. veebruaril Tartus Eesti Rahvamuuseumis. Minimal Wind on ka nomineeritud Eesti Muusikaauhindadel kolmes kategoorias: Aasta Debüütalbum, Aasta Laul ja Aasta Ansambel.

Bändi liikmed Elisabeth Tiffany Lepik, Paula Pajusaar, Taavi-Hans Kõlar, Velle Tamme ja Ralf Erik Kollom soovivad väga kõiki oma kontserdil näha: “Täname soojalt teid, kes te meile kaasa elate! Kõige suurem asi meie jaoks oleks, kui tuleksite meie kontserdile. Oleme ette valmistanud suuremad show’d kui kunagi varem oma elus. Me oleme nädalate viisi ja tegelikult terve aasta tööd teinud, et tuua teieni võluvaim muusika, valgusshow, visuaalid ja isegi koreograafia. Oleme kogu oma südame, aja ja rahakukru sisu pannud nendesse kontsertidesse ja julgeme väita, et tasub kohale tulla!”

Kommentaarid puuduvad