Muusika

toob sinuni STAR FM EESTI

deLULU avaldas kuuma ja intriigiderohke video

Pilt: pressifoto
Pilt: pressifoto

R&B, souli ja elektroonilise popi trio deLULU avaldas täna, 27. oktoobril, loole “LOLLA” julge ja intriigiderohke visuaali, mis riivab mitut ühiskondlikku probleemi.

“LOLLA” värske visuaali keskmes on neiu kelle suur unistus elus läbi lüüa, õõvastava allmaailma ahelaist välja pääseda ja vabaks saada, on sunnitud igapäevaselt naasma oma tülgastava saatuse juurde ning lõbutüdrukuna leiba teenima. Olukorda süvendab klubi kalk kupeldaja, kes suurema osa neiu teenitud rahast enda tasku pistab. Kõike seda ülekohut näeb pealt aga baarmen, kes tahab tagada vähemalt nende maailmas õigluse.

“Võib-olla on antud süžee veidi äärmuslikum, kui keskmine inimene endale ette suudaks kujutada, aga kindlasti mitte ebareaalne. Selliseid näiteid, kus inimene on ebaõiglaselt ära kasutatud või väärkoheldud oma tööandja poolt on liiga palju, lihtsalt enamusele jääb see nähtamatuks. Samal ajal sellele probleemile ja endale vastu rääkides tuleb tõdeda, et kõigile nendele takistustele ja raskustele vaatamata on paraku lisaraha teenimiseks inimesed valmis end sellesse olukorda panema.”

Vaata värsket videot siit.

Video panid elama režissöör Jaan Sinka, operaator Robert Parelo ja RIBA FILMS tiim.

“LOLLA” on kakskeelne pala, mis varieerub stiililiselt popi ja tumedama deep house’i ääremail. Valmis see juba paar aastat tagasi, kus kaasati lüürikasse bändi vokalisti Inga Tislari teine emakeel ehk vene keel. “Noores eas häbenesin ma aeg-ajalt keskkonnasurve tõttu emaga vene keeles rääkimist, sest päris sageli vaadati viltu, tehti nalja või lausa alandati,” seletab Inga. “Kahekümnendatesse eluaastatesse jõudes tegin ma sellega rahu ja sain läbi selle enesekindlust juurde. Sain aru, et enda eest ei maksa peita – tegu on mitmekülgsusega ja lõppude lõpuks normaalsusega. Niisiis võtsime kohe bändiga vene keele mängu.”

deLULU moodustavad Inga Tislar, Taavi Paomets (Avoid Dave) ja Mairo Marjamaa. Bänd osales aastal oma eelmise singliga “Music Saved My Soul” konkursil Eesti Laul 2021. Ühtlasi on nad soojendanud maailmakuulsat UK neo-souli gruppi Jungle, astunud korduvalt üles Tallinn Music Weekil ja andnud kontserdi ka Kaunas Jazz Festivalil.

Kommentaarid puuduvad

Muusika

toob sinuni STAR FM EESTI