Muusika

toob sinuni STAR FM EESTI

Daniel Levi avaldas uue kaasahaarava loo koostöös Suurbritannia plaadifirmaga

Daniel Levi
Daniel Levi — FOTO: Pressifoto

Daniel Levi avaldas täna uue singli, “Down For Anything” ning uus lugu ilmub koos rahvusvahelise plaadifirmaga NCS. 

Tuntud plaadifirmaga on Daniel ka korra varem  koostööd teinud. Toona anti koos Cartooniga välja legendaarne laul “On & On”, mida saatis enneolematu rahvusvaheline edu, kogudes tänaseks üle 485 miljoni vaatamise Youtube’s ja üle 325 miljoni Spotify’s. Sedapuhku andis Daniel Levi esmakordselt välja nendega koostöös oma enda soolosingli “Down For Anything”, mida saadab ka muusikavideo, mis tuleb välja laupäeva pärastlõunal.

Tegu on mõnusa pop-R&B looga, mis kirjeldab, kuidas õigete inimestega saame sukelduda seiklustesse ja väljakutsetesse ning kuidas elu seeläbi värvikamaks muutub. “Down For Anything” on artisti sõnul õige prelüüd pikemaks looks ning annab mõista, et sel aastal on tulemas palju uut muusikat, mis seda lugu edasi jutustavad.

Kaasakiskuv singel on kirjutatud koostöös andeka laulukirjutaja Sofia-Liis Liivi ja kogenud Hollandi produtsendi Clifford Goiloga. Autor mainib, et stuudiosse minnes teadis ta täpselt, millist kõlapilti oma peas otsis. “Üsna kiiresti sai selgeks, et oleme Cliffordiga samal lainel isegi esimest korda koos töötades ja tulemuseks on mega mõnusalt kõlav laul.”

Daniel Levil on seljataga aktiivne aasta. Nimelt astus artist eelmisel aastal üles suisa kaheksas välisriigis, esines James Arthuri tuuri kontserditel Baltikumis, arvukatel festivalidel Eestis ning mõistagi oli tugev fookus ka uue muusika kirjutamisel.

Daniel Levi astub üles ka Tallinn Music Weeki raames neljapäeval, 11. mail Fotografiskas, kus esitletakse live’s ka värsket lugu.

Kommentaarid puuduvad

Muusika

toob sinuni STAR FM EESTI