Reklaam sulgub sekundi pärast

Muusika

toob sinuni STAR FM EESTI

Ära maga maha! Tunnustatud lauljatar YASMYN annab selle aasta esimese soolokontserdi

YASMYN
YASMYN — FOTO: Marleen Muhuste

Tunnustatud laulja ja R&B artist YASMYN annab reedel, 24. märtsil kontsertklubis D3 koos oma bändiga selle aasta esimese suurema soolokontserdi. Kontsert kergitab muu hulgas saladuskatet YASMYNi järgmiselt kauamängivalt.

YASMYN on artist, kelle laval-olekut on erinevad välismaised muusika-väljaanded kirjeldanud kui hüpnootilist segu moodsast R&B’st, trapist, popist ja house-muusikast. Tema kaasahaaravas muusikas on tunda enesekindlust, mis paneb kuulaja sügavamale lüürikasse ja muusikasse sukelduma.

YASMYNi tähelend on olnud kiire ja jätkuvalt tõusuteel –  2019. aastal andis ta älja oma debüütalbumi “SlowFall”, mis pälvis Eesti Muusikaauhindadel reketi ja nublu kõrval Aasta Hip-Hop/Rap/R’n’B Artisti nominatsiooni.

2021. andis ta välja oma teise stuudioalbumi "YASMYN", mis sai nii kriitikute kui muusikasõprade seas laialdase heakskiidu ning tunnustuse 2022. Eesti Muusikaauhindadel, kus kogus 4 nominatsiooni ja Aasta Naisartisti tiitli. Möödunud aasta lõpetas YASMYN duubelsingliga “Money Man”/“Sugar”.

LAVAL:
Yasmyn - vokaal
Rainer Meinart - trummid
Caspar Magus - elektroonika
Siim Avango - bass

PILETID:
Early bird 15 (SOLD OUT)
Regular bird  20
Late bird 25

AJAKAVA:
Uksed 19.30
YASMYN 21.00

Kommentaarid puuduvad

Muusika

toob sinuni STAR FM EESTI