Reklaam sulgub sekundi pärast

Andreas Poom avaldab uut muusikat koos tuntud Soome laulukirjutajaga

Andreas Poom


Täna jagas noor muusik Andreas Poom enda sotsiaalmeedia kanali, et juba 18. veebruaril kuuleb temalt uut singlit Soome laulukirjutaja ja artistiga ILON. Mõlemad artistid kuuluvad Warner Musicu perekonda.

Andreas on 18-aastane noor tõusev täht, laulukirjutaja ja artist, kes alustas lugude kirjutamist 12-aastaselt. Sellest ajast alates on tal ilmunud viis soolosinglit ning hulganisti lugusid kaasautorina, millest tuntuimaks ühine lugu ansambliga Púr Múdd. Andreas on plaadifirma Smuuv artist ning laulukirjutajana esindab teda Soome firma Elements Music. “Pardon Me” on artisti esimene suurem sooloprojektiga seotud väliskoostöö.

Kes on ILON?

ILON on Soome laulukirjutaja, kes on välja andnud neli rahvusvaheliselt tunnustatud singlit. Tema hiljutine singel “dream” oli esimene lugu, millega jõuti kodumaise tabeli Top 50e hulka ning lisaks on lugu põhjamaades Elisa reklaamlugu. Eelmine aasta sai ILON Soome rahvusringhäälingu poolt teise koha YleX’s “väljamurde artistide” nimistus. Ta on teinud koostööd selliste maailma tuntud nimedega nagu mitmekordne Grammy võitja produtsent FINNEAS (Billie Eilish, Halsey).

Lugu ilmub juba 18. veebruaril Warner Musicu kaudu. 

Jälgi Andrease tegemisi ka sotsiaalmeedias.